Pitaya pulveri / Dragonfruit ekstrakts pulveris / violeta Pitaya pulveris

AD/FD Pitaya pulveris * žāvēšanas Process: gaisa žāvēšanas (AD) vai Freeze žāvēšanas (FD) * izcelsmes vieta: Ķīna * piedevas & konservants: neviens * glabāšanas laiks: 24 mēnešus * MOQ: 500kgs * piegādes: pa jūru vai pa lidostu * specifikācija: * Pitaya atribūtu: Pitayas ir labs avots vitamīna...

Produkta detaļas

Reklāma/FD Pitaya pulveris

* Žāvēšanas Process: Gaisa žāvēšanas (AD) vai iesaldēt, žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Andamp piedevas; Konservants: neviens

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: Pa jūru vai pa lidostu

* Specifikācija:

Sastāvdaļas

100 % Pitaya

Specifikācija

daļiņu lielums: 40-120 acu vai saskaņā ar klientu prasībām;

mitrums: 5 %;

tīrība: 100 %

Iepakojuma

: 1kg/alumīnija folija maiss kartona ārpuses;

b. 25kg/fiber bungas;

c uz klientu prasībām

* Pitaya atribūts:

Pitayas ir labs avots, C vitamīnu, īpaši sarkanā āda pitayas. Pitayas ir bagāti ar šķiedru un minerālvielas, īpaši fosfors un kalcijs. Sarkanā pitayas, šķiet, ir bagātāka, bijušais, dzeltena tiem pēdējā. Pitaya sēklas ir bagāti ar polinepiesātināto taukskābju un jo īpaši sarkano Pitayas satur ļoti maz piesātināto tauku. Pitahayas arī satur ievērojamu daudzumu antioksidantu, phytoalbumin, kas novērstu vēzi izraisošus brīvo radikāļu veidošanos. Kādā vietā, diabētiķi izmantot pitaya kā pārtikas aizstājēja, rīsiem un diētisko šķiedrvielu avots.

* Pieteikums pulveris:

Pulveri var izmantot medicīnā un veselības produkti, veselīgas pārtikas, zīdaiņu pārtikas, cietu dzērieni, piena produkti, ērtības pārtikas, ceptas uzkodas pārtikas preces, auksto dzērienu, karsto dzērienu, uzpūsti pārtikas, garšvielas, pusmūža pārtikas un tā tālāk.

Izmeklēšana