Ananāsu pulveris / Pineapple ekstrakts Pineapple / taras augļu pulveris

AD/FD ananasu pulveris * žāvēšanas Process: gaisa žāvēšanas (AD) vai Freeze žāvēšanas (FD) * izcelsmes vieta: Ķīna * piedevas & konservants: neviens * glabāšanas laiks: 24 mēnešus * MOQ: 500kgs * piegādes: pa jūru vai pa lidostu * specifikācija: * ananasu uzturs: Raw ananasu 100 gramu porciju ir...

Produkta detaļas

Reklāma/FD ananasu pulveris

* Žāvēšanas Process: Gaisa žāvēšanas (AD) vai iesaldēt, žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Andamp piedevas; Konservants: neviens

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: Pa jūru vai pa lidostu

* Specifikācija:

Sastāvdaļas

100 % pineapple

Specifikācija

daļiņu lielums: 40-120 acu vai saskaņā ar klientu prasībām;

mitrums: 5 %;

tīrība: 100 %

Iepakojuma

: 1kg/alumīnija folija maiss kartona ārpuses;

b. 25kg/fiber bungas;

c uz klientu prasībām

* Ēdināšanas ananasiem:

Neapstrādāta ananasu 100 gramu porciju ir lielisks avots mangāna (44 % ikdienas vērtība (DV)) un C vitamīnu (58 % DV), bet citādi nekādu būtisku uzturvielu nozīmīgu saturu.

Ananāsi, piemēro dažādas slimības, visnopietnākā, no kuriem ir vīti slimību, mealybugs, kas parasti atrodas virsmas ananāsu, bet iespējams slēgtā ziedu krūzīšu vectored. Citas slimības, arī rozā slimības, sirds bakteriālā puve, anthracnose, sēnīšu sirds puve, sakņu puve, melnā puve, butt rot, fruitlet core rot un yellow spot virus. Rozā slimība raksturojas ar augļiem, attīstot brūngans ar melnās krāsas maiņa, kad tiek sasildīta konservēšanas procesa laikā. Rozā slimības cēloniskā aģenti ir baktērijas Acetobacter aceti, Gluconobacter oxydans un Pantoea citrea.

Izmeklēšana