Organisks Red Dragonfruit pulveris

Pitaya Pulveris, kā neapstrādātu pulveri, ko paredzēts lietot cietos dzērienos, mērcēs, pildījumos, saldējumos, cepumos, kūkās, piena pulverī, zīdaiņu bagātinātos pārtikas produktos, konfektes, pudiņā, ēdiena gatavošanā utt.

Produkta detaļas

Organisko sarkano drakonu pulvera produktu ieviešana

Pazīstams arī kā Dragon Fruit, Pitaya ir satriecoši skaisti augļi ar intensīvu krāsu un formu, lieliskiem ziediem un garšīgu garšu.

Vienreiz redzams vislabākajos restorānos, tas ātri kļūst par vienotu vietu visā Austrālijā kā garšvielu un garšīgi svaigi augļi.

Organisko sarkano drakonu pulvera produktu specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: pa jūru vai ar lidostu

Organiskā Red Dragonfruit pulvera produkta lielums

Sastāvdaļas

100% Pitaya

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

a: 1 kg / alumīnija folijas maisiņš, kartona kaste ārpusē;

b: 25 kg / šķiedras cilindrs;

c: saskaņā ar klientu prasībām

* Pitaya atribūtika:

Pitayas ir labs C vitamīna avots, jo īpaši ar sarkano kauliņu pitayas.Pitayas ir bagāti ar šķiedrvielām un minerālvielām, jo ​​īpaši fosforu un kalciju. Red pitayas, šķiet, ir bagātākas bijušās, dzeltenās pēdējās. Pitaya sēklas ir bagātas ar polinepiesātinātām taukskābēm, un jo īpaši Red Pitayas satur ļoti maz piesātinātu tauku. Pitahayas satur arī ievērojamu daudzumu fitoalbuminu antioksidantu, kas neļauj veidot vēzi izraisošus brīvos radikāļus. Dažās vietās diabēta slimnieki lieto pitaiju kā rīsu pārtikas aizstājēju un kā barības šķiedrvielu avotu.

* Pulvera pielietojums:

Pulveris var tikt izmantots medikamentiem un veselības produktiem, veselīgajai pārtikai, zīdaiņu pārtikai, cietajiem dzērieniem, piena produktiem, pārtikas produktiem, ceptiem izstrādājumiem, uzkodu ēdieniem, aukstajiem dzērieniem, karsto dzērienu, pīrāgu pārtiku, garšvielām, pusmūža ēdienu utt.

Izmeklēšana