Organiskais ananāsu pulveris

Ananāsu pulveris ir labs veselībai: 1. Vasaras siltuma iztīrīšana 2. Palīdzība radīt siekalu un slāpēšanas slāpes 3. Izraisa urinēšanu

Produkta detaļas

Organiskā ananāsu pulvera produktu ieviešana              

Ananāss ir sava veida barojošs auglis, kas satur cukurus, olbaltumvielas, taukus, A vitamīnu, B1, B2 un C, proteolītisko fermentu, kalciju, fosforu, dzelzi, organisko skābi, nikotīnskābi utt. Starp tiem ir visaugstākais C vitamīna saturs. Ananāsā ir viena veida īpaša viela, ko sauc par "ananāsu enzīmu proteīnu", kas var sadalīt olbaltumvielu, izšķīdināt šķiedrvielu proteīnu un asins recekļu bloķēšanu cilvēka audos, uzlabot daļēju asinsriti un likvidēt iekaisumu un tūsku.

Organisko ananāsu pulvera produktu specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 5kgs

* Piegāde: pa jūru vai ar lidostu


Organiskā ananāsu pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% ananāsu

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

a: 1 kg / alumīnija folijas maisiņš, kartona kaste ārpusē;

b: 25 kg / šķiedras cilindrs;

c: saskaņā ar klientu prasībām

Ananāsu uzturs

Neapstrādāts ananāss 100 gramu porcijās ir lielisks mangāna avots (44% dienas vērtība (DV)) un C vitamīns (58% DV), taču citādi tajā nav nozīmīgu uzturvielu.

Ananāsiem tiek pakļautas dažādas slimības, no kurām nopietnākā ir vilnu slimība, ko vīraina ēdieni, kas parasti atrodami ant ananāsu virsmā, bet iespējams arī slēgtā ziedu tasēs. Citas slimības ir rozā slimība, bakteriāla sirds pūšana, antracenozes, sēnīšu sirds pūšanas, sakņu puves, melnās puves, locītavu puves, vaislas sēklu puves un dzeltenā putekļu vīrusa. Rozā slimība ir raksturīga ar augļiem, kas konservēšanas procesā tiek sasildīti brūnganaini melnā krāsā. Rozā slimības cēlonis ir baktērijas Acetobacter aceti, Gluconobacter oxydans un Pantoea citrea.

Izmeklēšana