Organiskā bumbieru pulveris

Pērļu pulveris ir mūsu rūpnīca izvēlieties dabisko organisko bumbieru kā izejvielu, tad accadading ar pārtikas drošību standerd ražot, iepakošanas un nosūtīšanas. Krējuma pulveris ir instant powder, to var izmantot ikdienas dzīvē. Ja jums ir interesanti, lūdzu, sazinieties ar mums.

Produkta detaļas

Organisko bumbieru pulvera produktu ieviešana

Āzijas bumbieris ir auglis no koka ar zinātnisko nosaukumu Pyrus pyrifolia. Āzijas bumbieru koks ir dzimtene Āzijā, un tai ir citi nosaukumi, piemēram, nashi bumbieris, smiltsbumbas un ābolu bumbieris. Salīdzinājumā ar pazīstamo Eiropas bumbieru augļiem ir augsts ūdens saturs un graudains faktūras.

Kalorijas

Āzijas bumbieri satur aptuveni 51 kopējo kaloriju. Ogļhidrāti veido 47 kalorijas, tauki dod 2 kalorijas un proteīns nodrošina atlikušās 2 kalorijas. Āzijas pe Ar nodrošina 3 procentus no ikdienas vērtības (DV) par kopējām kalorijām, kas balstās uz diētu ar 2000 kalorijām dienā.

Ogļhidrāti

Āzijas bumbieriem ir 13g kopējo ogļhidrātu. Vienkāršie cukuri nodrošina 9g šīs kopējās un uztura šķiedrvielu kontu par atlikušo 4g. Āzijas bumbieriem ir 4 procenti no DV par kopējiem ogļhidrātiem un 18 procentiem no DV šķiedrvielām. Āzijas bumbieriem nav sarežģītu ogļhidrātu.

Organisko bumbieru pulvera produktu specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: pa jūru vai ar lidostu

Organiskā bumbieru pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% bumbieris

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

a: 1 kg / alumīnija folijas maisiņš, kartona kaste ārpusē;

b: 25 kg / šķiedras cilindrs;

c: saskaņā ar klientu prasībām

* Bumbieru uzturs:

Bumbieris 100 g porcijā (mazā bumbierī) ir labs šķiedrvielu saturs, taču citādi tas nenodrošina būtisku uzturvielu daudzumu. Tas ir ļoti noderīgi klepus un kakla iekaisumu.

* Pulvera pielietojums:

Pulveris var tikt izmantots medikamentiem un veselības produktiem, veselīgajai pārtikai, zīdaiņu pārtikai, cietajiem dzērieniem, piena produktiem, pārtikas produktiem, ceptiem izstrādājumiem, uzkodamie ēdieni, aukstie dzērieni, karsto dzērienu, pīrāgu pārtiku, garšvielas, pusmūža ēdienu utt.

Izmeklēšana