Organisks Zīdkoks Pulveris

Rūpnīcu piegāde Organisko ķiploku pulveris Šūpuļkrāsas pulveris Funkcija un izmantošana 1.Melnenes pulveris ir sena ķīniešu Herbalfor pretiekaisuma viela, anti-novecošanās un veselības uzturēšana. 2.Melnenes pulveris ir bagāts ar aminoskābēm, C vitamīnu un DNJ (1-Deoksinojimicīnu). 3.Vīnogu pulveris spēcīgi ietekmē asinsspiediena regulēšanu asinīs, pazemina glikozes līmeni asinīs un veicina vielmaiņu.

Produkta detaļas

Organiskā šeljum pulvera produkta ievadīšana

Svaigās zīdkūdas satur 88% ūdens un tikai 60 kalorijas uz vienu kausu (140 grami). Ar svaigu svaru tajos ir 9,8% ogļhidrātu, 1,7% šķiedrvielu, 1,4% olbaltumvielu un 0,4% tauku. Mulčainis bieži tiek iztērēti, žāvēti, līdzīgi kā rozīnēm. Žāvējot, tie satur 70% ogļhidrātu, 14% šķiedrvielu, 12% olbaltumvielu un 3% taukus, kas tiem nodrošina pietiekami daudz proteīna, vismaz salīdzinot ar lielāko daļu ogu.

mulberry.jpg

Organisko ķiploku pulvera produktu specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: pa jūru vai ar lidostu

Organiskā šeljum pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% Mulberry

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

a: 1 kg / alumīnija folijas maisiņš, kartona kaste ārpusē;

b: 25 kg / šķiedras cilindrs;

c: saskaņā ar klientu prasībām


* Pulvera pielietojums:

Pulveris var tikt izmantots medikamentiem un veselības produktiem, veselīgajai pārtikai, zīdaiņu pārtikai, cietajiem dzērieniem, piena produktiem, pārtikas produktiem, ceptiem izstrādājumiem, uzkodamie ēdieni, aukstie dzērieni, karsto dzērienu, pīrāgu pārtiku, garšvielas, pusmūža ēdienu utt.

Izmeklēšana