Organisks Durian pulveris

Organisko Durian pulveri var izmantot kā izejvielu, lai pievienotu augļu sulu, maizi, kūku, cepumus, pudiņus un citus pārtikas produktus; Organisko Durian pulveri var izmantot kā pārtikas piedevas, kas ne tikai uzlabo krāsu, smaržu un garšu, bet arī uzlabo pārtikas produkta uzturvērtību.

Produkta detaļas

Organic Durian pulvera produktu ieviešana

Durian ir ārkārtīgi barojošs, jo tas ir bagāts ar B, C un E un ar augstu dzelzs saturu. Durianas ēdināšana tiek apgalvots, ka atjauno veselīgu cilvēku veselību un dzīvniekus.
Durian, zināms arī kā shao, civet kaķi, plaši pazīstams kā "zelta spilvens" Taivānā. Bombacaceae tropu lapkoku koki, koku 15 līdz 20 m augsti, parasti domā, ka Austrumu Indija un Malaizija ir durian izcelsmes, vēlāk iepazīstināja ar Filipīnām, Šrilanku, Taizemi, Vjetnamu un Mjanmu un citām valstīm, arī Ķīnā ir neliels daudzums no stādīšanas Hainanā. Durianas augļu sastāvā ir dažādi vitamīni, uzturā ir bagātīgi un unikāli aromāti, ir slavinošs nosaukums "augļu karalis". Spilvens durian ir daudz vairāk phyletic, ieskaitot zeltu, ķirbju un dārgumu dārgumu, piemēram, šķirnes, durian augļi gareniski vai eliptisks, ādas dzeltens, ārpuse, izskatās kā džekfrūti, indivīds ir lielāks, apmēram 20 cm diametrā, parasti ir kokosriekstu izmērs, 1-1,5 kg. Pateicoties Amerikas Savienoto Valstu augļu garšai, svešinieks teica, ka tas ir "augļu karalis". Durijas mīkstums dzeltens, viskozs, sulīgs, vājums saldā garša, šķiet, ir saldējuma garša, tā stiprā smarža.

Durian Powder.jpg

Organisko Durian pulvera produktu specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 5kgs

* Piegāde: pa jūru vai ar lidostu

Organic Durian pulvera produkta lielums

Sastāvdaļas

100% Durian

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

a: 1 kg / alumīnija folijas maisiņš, kartona kaste ārpusē;

b: 25 kg / šķiedras cilindrs;

c: saskaņā ar klientu prasībām

* Uztura Organic Durian pulveris

Durijas augļi satur lielu daudzumu cukura, C vitamīna, kālija un serotonīnerģisko aminoskābju triptofāna, un ir bagāts ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku avots. Tā kā tas ir augsts glikēmijas pārtikas daudzums, diabēts ir jāsamazina, lai ēst augļus no durianiem.

Izmeklēšana