Organic Carambola pulveris

Organic Carambola pulvera funkcija 1) Tas var būt trombocītu agregācijas, vēnu trombozes un smadzeņu trombozes inhibēšana; 2) tai ir pretiekaisuma un pretsāpju līdzekļi; 3) Tas var būt antibakteriāls, pretvēža līdzeklis; 4) Tas ir arī kā pretvīrusu un pretvēža zāļu starpprodukti. 5) Anti-iekaisums, antalgisks un pretvīrusu un pretvēža līdzeklis.

Produkta detaļas

Organisko Carambola pulvera produktu ieviešana

Carambola augļi var būt no dzeltena līdz zaļai, ar sarežģītu aromātu, kas var būt garšīgs vai salds, apvienojot ananāsu un citronu garšu. Sulu no karamboliem izmanto arī ledus dzērienos, jo īpaši rūgto šķirņu sulā. Augļi ir aptuveni 2 līdz 6 collu (5,1-15,2 cm) garumā un ir ovālas formas. Tam parasti ir piecas ievērojamas gareniskās grēdas, bet retos gadījumos tas var būt tik mazs kā 4 vai astoņas ievērojamas gareniskās grēdas. Šķērsgriezumā tas atgādina zvaigzni. Āda ir plānas, gludas un vaskainas, un nogatavojies gaiši dzeltenā krāsā.

Carambola Fruit Powder1.jpg

Organic Carambola pulvera produktu specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: pa jūru vai lidostu

Organic Carambola pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% karambola

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

A: 1 kg / alumīnija folijas maiss, kartons ārpusē;

B: 25 kg / šķiedras cilindrs;

C: saskaņā ar klientu prasībām

* Organisko Carambola pulvera ieguvumi

Carambola ir bagāta ar antioksidantiem, kāliju un C vitamīnu. Cukura, nātrija un skābes ir zems. Tas ir arī spēcīgs primāro un sekundāro polifenola antioksidantu avots. Averroha carambola ir gan antioksidants, gan antibakteriālas darbības. Slāpekļa oksīda (NO) attīrīšana no augļu ekstrakta ir atkarīga no nogatavināšanas koncentrācijas un stadijas.

* Organic Carambola pulvera pielietojums:

Pulveris var tikt izmantots medikamentiem un veselības produktiem, veselīgu pārtiku, zīdaiņu pārtiku, cietajiem dzērieniem, piena produktiem, pusfabrikātu ēdieniem, pīrāgu pārtiku, garšvielām, pusmūža ēdienu, ceptas preces, uzkodu ēdienus, aukstos dzērienus utt.

Izmeklēšana