Organisks banānu pulveris

Banānu pulveris funkcija 1.Banana pulveris var ārstēt iekaisīgu zarnu slimību; 2. Banana pulveris var iztīrīt karstumu un toksiskus materiālus, izvadot siltumu no asinīm, lai apturētu asiņošanu. 3. Banana pulveris var pazemināt cukura līmeni asinīs un holesterīna saturu, zaudēt svaru 4. Banana pulveris darbojas kā antibakteriāls, antiepitīts, nomierinošs , un cukura diabēta ārstēšana.

Produkta detaļas

Banānu pulvera produktu ieviešana

Banāns ir viens no četriem slavenajiem augļiem ar bagātīgu uzturu un unikālu smaržu, un tā ir izlīdzinošo zarnu efekts, baro ņiņu un mitrina, veicina ķermeņa šķidrumu ražošanu un slāpēšanu.
Banānu svaigo pulveri rafinē banānu sula, kas iegūta no tīras un svaigas banānu celulozes ar modernu izsmidzināšanas tehnoloģiju.
Tas efektīvi uztur uzturvielu un smaržas svaigu banānu, tūlīt izšķīdina un ērti lietojams

Banānu pulvera produkts

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: pa jūru vai lidostu

Banānu pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% banānu

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

A: 1 kg / alumīnija folijas maiss, kartons ārpusē;

B: 25 kg / šķiedras cilindrs;

C: saskaņā ar klientu prasībām

* Lietošana:

Banānu pulveris, pateicoties lielai banānu satura koncentrācijai, ir atzīts par "galveno ogļhidrātu un kaloriju avotu". Lai gan kopumā tas ir zems kā olbaltumvielu avots, pulvera labvēlīgās sastāvdaļas joprojām "ievērojami pārspēj citu augļu sastāvdaļas". Ir pierādīts, ka pulveris ir noderīgs arī kā vispārēja ārstēšana dispepsijai (gremošanas traucējumi).

Izmeklēšana