Veselīgs ķiršu pulveris

Acerola ķirsis (Malpighia glabra) ir tropu augļaugu krūms vai mazs koks Malpighiaceae ģimenē. Parasti nosaukumi ir acerola, Barbadosas ķirsis, rietumu indiešu ķirsis un savvaļas krepēta mirta. Ir zināms, ka tas ir ļoti bagāts ar C vitamīnu, gandrīz tikpat daudz kā camu camu, lai gan tas satur arī vitamīnus A, B1, B2 un B3, kā arī karotinoīdus un bioflavonoīdus, kas nodrošina svarīgu uzturvērtību un lieto antioksidantus. C vitamīns, ko ražo augļi, labāk absorbē cilvēki nekā sintētiskā askorbīnskābe. Šajos augļos ir zems piesātināto tauku un nātrija daudzums, kā arī ļoti zems holesterīna līmenis. Tas ir arī labs uztura šķiedru, riboflavīna, folātu, magnija, kālija un vara avots un ļoti labs A vitamīna un C vitamīna avots.

Produkta detaļas

Produkts Veselīgu ķiršu pulvera ieviešana

Acerola ir mazs koks, kas aug sausos Karību jūras reģionos un Centrālamerikā un Dienvidamerikā. Tradicionāli tās augļus lieto, lai ārstētu caureju, artrītu, drudzis un nieru, sirds un aknu darbības traucējumus. Acerola saturs ir 10-50 reizes lielāks par C vitamīnu nekā apelsīniem. Citas svarīgas vielas, kas atrastas acerolā, ir bioflavonoīdi, magnijs, pantotenīnskābe un A vitamīns

Veselīgas ķiršu pulvera produkta specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 5kgs

* Piegāde: pa jūru vai ar lidostu


Veselīgas ķiršu pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% Ķiršu

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

a: 1 kg / alumīnija folijas maisiņš, kartona kaste ārpusē;

b: 25 kg / šķiedras cilindrs;

c: saskaņā ar klientu prasībām

* Uztura ķirši:

Neapstrādāti ķirši nodrošina nelielu uzturvielu saturu uz 100 g porcijas. Diētiskās šķiedras un C vitamīns ir vidēji bagātināts, savukārt citi vitamīni un diētas minerāli attiecīgi satur mazāk par 10% no dienas vērtības.

Izmeklēšana