Veselīgs karambolas pulveris

Karambola pulvera funkcija 1) Tas var būt trombocītu agregācijas, vēnu trombozes un smadzeņu trombozes inhibēšana; 2) tai ir pretiekaisuma un pretsāpju līdzekļi; 3) Tas var būt antibakteriāls, pretvēža līdzeklis; 4) Tas ir arī kā pretvīrusu un pretvēža zāļu starpprodukti. 5) Anti-iekaisums, antalgisks un pretvīrusu un pretvēža līdzeklis.

Produkta detaļas

Veselīgas karambolas pulvera produkta ieviešana

Carambola augļi var būt no dzeltena līdz zaļai, ar sarežģītu aromātu, kas var būt garšīgs vai salds, apvienojot ananāsu un citronu garšu. Sulu no karamboliem izmanto arī ledus dzērienos, jo īpaši skābju šķirņu sulā. Augļi ir aptuveni 2 līdz 6 collu (5,1-15,2 cm) garumā un ir ovālas formas. Tam parasti ir piecas ievērojamas gareniskās grēdas, bet retos gadījumos to var būt pat 4, vai pat astoņi izcili gareniski grēdas. Šķērsgriezumā tas atgādina zvaigzni. Āda ir plānas, gludas un vaskainas, un nogatavojies gaiši dzeltenā krāsā.

Veselīgas karambolas pulvera produkta specifikācija

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: pa jūru vai lidostu

Veselīgas karambolas pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% karambola

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

A: 1 kg / alumīnija folijas maiss, kartons ārpusē;

B: 25 kg / šķiedras cilindrs;

C: saskaņā ar klientu prasībām

* Veselīgas karambolas pulvera priekšrocības

Carambola ir bagāta ar antioksidantiem, kāliju un C vitamīnu. Cukura, nātrija un skābes ir zems. Tas ir arī spēcīgs primāro un sekundāro polifenola antioksidantu avots. Averroha carambola ir gan antioksidants, gan antibakteriālas darbības. Slāpekļa oksīda (NO) attīrīšana no augļu ekstrakta ir atkarīga no nogatavināšanas koncentrācijas un stadijas.

* Veselīgas karambolas pulvera lietošana:

Pulveris var tikt izmantots medikamentiem un veselības produktiem, veselīgu pārtiku, zīdaiņu pārtiku, cietajiem dzērieniem, piena produktiem, pusfabrikātu ēdieniem, pīrāgu pārtiku, garšvielām, pusmūža ēdienu, ceptas preces, uzkodu ēdienus, aukstos dzērienus utt.

Izmeklēšana