Veselīgs banānu pulveris

Banānu pulveris Priekšrocības: 1. Augsta kvalitāte un konkurētspējīga cena. 2.Viens novērtējums. 3.Iekšti piegāde ar labi pazīstamu kuģniecības līnijas. 4.Trial pasūtījums ir pieejams testēšanai pēc paraugiem. 5. Mēs visos iepriekšējos posmos informēsim jums visu informāciju. 6. Iepakojums var būt noderīgs pircēju īpašajam pieprasījumam.

Produkta detaļas

Veselīga banānu pulvera ieviešana

Banāns var mazināt psiholoģisko spiedienu, padarīt cilvēkus par prieku. Tas arī var novērst apopleksiju un paaugstinātu asinsspiedienu. 5 banānu ikdienas efekts ir tāds pats kā 50% hipotensīvo zāļu. Banāns ir bagāts ar VA, kas uztur veselīgu mūsu ādu un matiem. Banāns satur arī gandrīz visu veidu vitamīnu un minerālvielu un šķiedrvielu. Tas ir labākais augļu svars zaudēt. Vārdu sakot, banāns ir labs auglis mūsu ķermenim!

Veselīgas banānu pulveris

* Žāvēšanas process: gaisa žāvēšana (AD) vai žāvēšana (FD)

* Izcelsmes vieta: Ķīna

* Piedevas un konservanti: nav

* Derīguma termiņš: 24 mēneši

* MOQ: 500kgs

* Piegāde: pa jūru vai lidostu

Veselīga banānu pulvera produkta izmērs

Sastāvdaļas

100% banānu

Specifikācija

daļiņu izmērs: 40-120 acu vai pēc klientu prasībām;

mitrums: 5%;

tīrība: 100%

Iepakojums

A: 1 kg / alumīnija folijas maiss, kartons ārpusē;

B: 25 kg / šķiedras cilindrs;

C: saskaņā ar klientu prasībām

* Lietošana:

Banānu pulveris, pateicoties lielai banānu satura koncentrācijai, ir atzīts par "galveno ogļhidrātu un kaloriju avotu". Lai gan kopumā tas ir zems kā olbaltumvielu avots, pulvera labvēlīgās sastāvdaļas joprojām "ievērojami pārspēj citu augļu sastāvdaļas". Ir pierādīts, ka pulveris ir noderīgs arī kā vispārēja ārstēšana dispepsijai (gremošanas traucējumi).

Izmeklēšana