Mājas > Jaunumi > Saturs

Kādas priekšrocības ir ēst saldo kukurūzu?

Mar 06, 2018

SWEET CORN.jpg

Saldā kukurūza ir veselīga pārtika rupjos graudos, kas ir labvēlīga cilvēku veselībai. Tātad, kāds ir saldo kukurūzas uztura saturs? Kādas priekšrocības ir ēst saldo kukurūzu?

Vācijas Pārtikas un pārtikas produktu asociācijas pētījumi liecina, ka kukurūza ir visaugstākā uzturvērtība un labvēlīga ietekme uz veselību starp visiem pārtikas produktiem. Saldais kukurūzas barības vielas sastāvā ir septiņi "pret novecošanas līdzekļiem", proti, kalcijs, glutatīns, vitamīni, magnijs, selēns, E vitamīns un taukskābes.


1, Kalcijs: saldā kukurūza ir visizplatītākā barības viela uzturā. Tas nodrošina aptuveni 300 mg kalcija uz 100 gramiem kukurūzas, kas ir gandrīz tāds pats kā piena produktiem. Bagāts kalcijs var ietekmēt asinsspiediena pazemināšanos, bet arī veicina kaulu attīstību un attīstību bērniem.


2, Glutations: Glutations ne tikai balināšanas efektu, bet arī pret vēzi, it īpaši endogēnajam glutationam, organisms ir ļoti svarīgs materiāls pret slimību.


3, Vitamīni: saldo kukurūzas barības vielas organismā pēc karotīna absorbcijas A vitamīnā ar pretvēža iedarbību. Augu celuloze paātrina kancerogēnu un citu indu izdalīšanos.


4, dabiskais E vitamīns. Ir jāveicina šūnu dalīšana, zemāks holesterīna līmenis serumā, novēršot ādas bojājumus, bet arī samazina aterosklerozi un smadzeņu darbības traucējumus. Kukurūza satur luteīnu, zeaksantīns palīdz aizkavēt acu novecošanu.


5, Selēns: "Dzīvības elementi" Selēns ir pazīstams kā "vēža karalis", super saldā kukurūzas Se saturs ir 8-10 reizes lielāks nekā parastie kukurūza. Selēns arī ir uzlabojis imunitāti, novērš diabētu, sirds un asinsvadu un cerebrovaskulāras slimības, novērš un ārstē aknu slimības, aizsargā aknas un tā tālāk.


6, Magnijs: magnijs ir iesaistīts gandrīz visos ķermeņa metaboliskajos procesos, intracelulāra satura kā kālija. Magnijs ietekmē kālija, nātrija un kalcija jonus iekšpusē un ārpus "kanāla" un saglabā bioplēves potenciāla nozīmi. Magnija trūkums neizbēgami radīs kaitējumu cilvēka veselībai.


7, Taukskābes: taukskābju ieguvumi cilvēka ķermenim spēj nodrošināt enerģiju, lai palīdzētu attīstīt gremošanas sistēmu, lai palīdzētu saglabāt zarnu floras līdzsvaru. Saldās kukurūzas ēšanas priekšrocības


Saldā kukurūza konservēta konsistence ir gatava ēst. Laba izvēle ikdienas receptei.

canned sweet corn healthy.jpg