Mājas > Jaunumi > Saturs

Augstāka temperatūra, Chongqing ātri vēlu nogatavināšanas apelsīni iepriekš saraksts

Mar 05, 2016

Kopš februāra vidus, es ātri, augstāka temperatūra, vēlu nogatavināšanas citrusu uzskaitīti pirms iepriekšējā gadā. 2nd, reportieris uzzināju no ražošanas apgabaliem, zemnieku tirgū un pilsētu Padomes, es vēlu nogatavināšanas citrusu raža šogad, kvalitāte ir labāka nekā iepriekšējos gados, pašreizējās ražotāju cenas ir noslīdējis no vēlu, bet var "astes".

Šobrīd kritiskā perioda pavasara aršana padara preparātiem, vietējiem zemniekiem bija tādās jomās kā "ravēšana" aizņemts, "Apelsīnu pilsētā" lauksaimniekam par Chang Sha Zhen kai ir cits stāsts: viens pēc otra par Apelsīnu birzs ", laimīgi- un vēlu nogatavināšanas citrusu raža.

"Es apstādītas 4 akriem 'Tarouco' asins apelsīniem, ražošana, pieaugums par aptuveni 10 %, augļu formas, arī būtiski ir uzlabota garša." Zhao Kequan lauksaimnieki teica. Patlaban iepirkuma cenas pagājušajā gadā, kaut nedaudz uz leju, 2-3 juaņa par kg, bet ienesīguma pieaugums palielina viņa bruto ienākumiem.

Papildus kaixian County, ilgmūžību, Fuling, Zhong County, fengjie ir sarkano apelsīnu, Murcott un citiem vēlu nogatavināšanas citrusu arī devās uz pārdošanu pagājušajā gadā vairāk nekā pusi vienu mēnesi iepriekš. Pilsētas domes lauksaimniecības statistikas, ievērojamu pieaugumu šajā sezonā vēlu nogatavināšanas naba orange, uzskaites summa palielinās, Murcott, asins oranža un vēlu nogatavināšanas naba orange paredzams raža 131,000 tonnas un tonnas 168,000 112.000 tonnu, salīdzinot ar 57 %, 31,8 % 118.3 %, sākt darījumu cenas pagājušajā gadā nedaudz samazinājās, bet kvalitāte ir labāka nekā iepriekšējos gados, audzētāju ienākumi telpa joprojām ir augsts.