Mājas > Jaunumi > Saturs

Pelnu tējas funkcija un efektivitāte

May 03, 2017

1. Ganpowder tēja ir iedarbība un iedarbība novājēšanu: g unpowder tēja ir bagāta ar kofeīnu, folijskābi, pantotēnskābi, inositolu, aromātiskās vielas un citi savienojumi var spēlēt lomu, regulējot ķermeņa tauku vielmaiņu, tējas polifenoli un C vitamīna Can Samazina asins lipīdu un holesterīna līmeni, kam ir svara zudums.

2. Gunpowder tēja ir iedarbība un iedarbība pret vēzi, g pulvera tēja ir bagāta ar flavonoīdiem ir dažādas pakāpes pretvēža iedarbība in vitro.

3. Gunpowder tēja ir funkcija un iedarbība, kas aizsargā sirds un asinsvadu sistēmu. Tējas kofeīns stiprina sirdi, spazmolītiskos un relaksējošos gludos muskuļus un veicina asinsriti. Tas ir labs palīglīdzeklis miokarda infarkta adjuvantam ārstēšanai.

4. Gunpowder tēja pastiprina arteriosklerozi, un tējas loma ir bagāta ar C vitamīnu un tējas polifenoliem ar asinsriti, lai novērstu aterosklerozes lomu. Tāpēc bieži vien dzeriet tējas pērles, kas saistītas ar paaugstinātu hipertensijas un koronāro sirds slimību sastopamību, ir relatīvi zems.

Tēja 3.jpg

5. Gunpowder tēja ar antibakteriālu, bakteriostatisku efektu un lomu: sārtpūdera tēja ir bagāta ar tējas polifenoliem, tunikskābe var darboties uz baktērijām, var baktērijās izkropļot baktērijas, kas iznīcinās baktērijas. Pateicoties g un pulvera tējas antibakteriālajām īpašībām, glikolīda tēju var izmantot, lai palīdzētu ārstēt zarnu trakta slimības, tādas kā holera, vēdertīfs, dizentērija, enterīta embolija, kā arī lokāli uztriepi, lai nomāktu ādas sāpīgumu, čūlas spēju, iekšķīgi iekaisuma gadījumā , Čūlas, iekaisis kakls arī ir zināms efekts.

6. Kuņģa tēju ar diurētisku efektu un lomu var izmantot, lai palīdzētu ārstēt tūsku, ūdens distrofijas emboliju.

7. Gunpowder tēja ir iedarbība un iedarbība anti-kariesa, g pulvera tēja satur fluorīdu joni, un zobu kalcija ir liela afinitāte, var rasties grūtāk izšķīst skābes "fluoro-apatitu", piemēram, uz Zobi ar aizsargājošu slāni, tādējādi aizsargājot zobus, uzlabo zobu pretkoris un kariesa spējas.

8. Gunpowder tēja ar anti-noguruma efektu un lomu, lai palīdzētu cilvēkiem iedvesmot garu, uzlabot domāšanu, likvidēt nogurumu, uzlabot darba efektivitāti.