Mājas > Jaunumi > Saturs

Īpaši inspekcijas Zheng alkoholisko dzērienu tirgus, Guizhou

Mar 05, 2016

Reportieris xiaochangchun no Guizhou 16. februārī, turpmāk reglamentēt dzērienu tirgus uzdevumu, nostiprināt apgrozībā vīnu pārtikas pārvaldes, aizsargātu likumīgās tiesības un patērētāju intereses, zhengan County, Guizhou provincē, tirgus uzraudzību un administrēšanu veic īpaša pārbaude dzērienu tirgus.

Pārbaudītu procesu,, tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku uzmanību pārbaudīt ir vīna klases biznesa mājsaimniecībām kā kartes un sistēmas, vai pilnīgi; vai noteikta vīna klases izplatīšanas Taivānas kontu un vīna klases biznesa kabeļa balsis dokumenta (kas satur ar pievienoto singls); vai pastāv tirdzniecības viltojumu un "trīs nav" vīna šķiras preci vai etiķetes identificē nevar atbilst paredz rīcību nelegālo biznesu; vīna kostīmi konteiners beztaras vai atbilst valsts pārtikas veselības prasībām.

Īpaši inspekcijas ir nosūtījis 16 tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem kuri pārbaudīt dzērienu izplatītājiem 35 mājsaimniecību. Pārkāpumi novērota pārbaudē tiesībaizsardzības darbiniekiem ir vietas norādes un atlaidiet monitora iesniegumi un piesprieda precizēšanas. Inspekcijas, vairāk standarta alkohola apritē tirgus uzdevumu, uzturētu vīna ražotājiem, tirgus dalībniekiem, likumīgās tiesības un patērētāju intereses.