Mājas > Jaunumi > Saturs

Šitakes sēņu ekstrakts imūnsistēmai

Dec 05, 2017

Šitakes sēņu ekstrakts ir spēcīga imūnsistēmas un veselības tonizējoša sastāvdaļa pārtikai un dzērieniem. Tas satur lentinānu, kas ir vispārēji atjaunojošs efekts un palīdz mazināt nogurumu. Tas satur arī beta glikanus, kas stimulē imunitāti un absorbē holesterīnu. Šitakes sēņu smalkas pulvera ekstrakts ir pieejams kā smalks pulvera ekstrakts, kas ir ūdenī šķīstošs pārtikas un dzērienu lietošanai.

Šitakes sēnes ir ļoti novērtētas garšas gaumei un gaļainai tekstūrai daudzos ēdienus, piemēram, samaisīt ceptu dārzeņus, zivis un citus. Tradicionālajā ķīniešu medicīnā, kas pazīstams kā Xiang gu (smaržīgs sēnes), tās labvēlīgā ietekme uz veselību Āzijas valstīs un visā pasaulē ietver gremošanu un normalizēšanos, kā arī vitāli svarīgu enerģijas dzīves spēku (Chi) stiprināšanu. Šitakse tiek arī lietots medicīniski daudziem citiem apstākļiem, ieskaitot nomāktu imūnās funkcijas, alerģiju, bieži gripu un saaukstēšanos, bronhiālo iekaisumu, izsīkumu un vājumu, sirds slimībām, augstu holesterīna līmeni asinīs, paaugstinātu asinsspiedienu, infekcijas slimībām, sliktu apriti, diabētu un aknu darbības traucējumi.

Aktīvie savienojumi ietver labi pētītu polisaharīdu, kas pazīstams kā lentināns ar spēcīgu imūnnodrošinošu iedarbību, sterolu eritadenīnu un beta glikānus. Pēdējie divi ir atbildīgi par spēcīgu holesterīna un triglicerīdu līmeni pazeminošo efektu. Citas bioaktīvās frakcijas satur antibiotikas, imunitāti stimulējošas un pretvīrusu īpašības. Lentināns ir vispārējs atjaunojošs savienojums gados vecākiem cilvēkiem, un jaunākiem aktīviem cilvēkiem tas palīdz aizsargāt viņu no stresa un stresa, kas saistīta ar izsmelšanu.

Beta glikanāti ir liela molekula, ūdenī šķīstošie polisaharīdi ar unikālu, sazarotu formu, kas palīdz radīt īpašus efektus imūnsistēmai. Gremošanas sistēmā tas stimulē imūnās šūnas, un daži porcijas uzsūcas, lai stimulētu imunitāti visā organismā. Beta glikāni ir šķīstošās šķiedras veids, kas var absorbēt holesterīnu un toksīnus. FDA ir apstiprinājusi sirds veselīgu marķēšanu pārtikas produktiem, kuriem ir vairāk beta glikāna, pamatojoties uz zinātniskiem pierādījumiem. Šķiedra arī var palīdzēt samazināt 2. tipa cukura diabēta risku un palīdzēt saglabāt labāku cukura līmeni asinīs diabēta slimniekiem.

shiitake powder.png