Mājas > Jaunumi > Saturs

Paēnā augļu ražošanai Zhejiang Province pieauga 100 kaķim

Mar 05, 2016

Pavasaris tuvojas, kravas sāka meklē ķiršu, paēnā, waxberry bombardēti, persiki, apelsīniem un citi sezonas svaigu augļu garšas pumpuri.

Tomēr, maiga ziema un lietains pagājušajā gadā, cieta ledains citu dienu, ārkārtas ietekmi uz ražas augļiem un dārzeņiem šogad. Ēst aizpildīt jūsu vēdera un var nākties maksāt daudz naudas šogad.

Zhejiang paēnā ražošanu 90 % šogad, baltās smiltis vai pārdot 100 juaņa/kg

Ziemas ziedēšanas, vasaras ir rezultāts augļu koku paēnā. "Sakarā ar pirmstermiņa auksti snap iesaldēt efekts, papildus siltumnīcās un paturēt paēnā paēnā ražošanas 90 % Zhejiang šogad 1000 hektāru. 5 ~ 6 miljonus tonnu gada produkciju paēnā iepriekšējos gados raža nepārsniedz 5000 tonnas šogad. ”

Paēnā dārzs Chen Junwei, galvenais eksperts, akadēmijas pētniekiem teica vakar, viņš devās uz qi Tang lauksaimnieku apmācību, atrasto Hong pan ciemata māju relatīvo patverties no iesaldēšanas ievainojumu, augļu koku vietā ir laba, ražošana šogad ir godīga. Tomēr lauksaimniekiem arī atspoguļo paēnā nebija raža šogad, tikai baltas paēnā augļi ir vislabākais, pietiekami tikai pārdot 100 juaņa/kg, cena ir 3 reizes iepriekšējos gados.

Salīdzinot ar ilgu Tang Qi paēnā atradās klajumā, Li ilgi 70 metru nogāzēs Lishui baltā augstumā paēnā ražošanas un realizācijas kooperatīvu vairāk nekā 1300 hektāru koku paēnā, cietuši gandrīz izmiršana.

25. janvārī, minimālā temperatūra tuvu – 10 c Lishui kalnu rajonā, koku paēnā bija ziedi, visi nomira divas vai trīs dienu laikā, rada balto paēnā gandrīz pilnīga bojāeja, gadu, tikai 8 akriem ar 2000 mārciņu paēnā siltumnīcefekta ražošanas rezultātā.