Mājas > Jaunumi > Saturs

Japānas eksports 3 miljoni kārbas makreles, sajauc ar konservētu saira

Mar 05, 2016

Pārtikas tīkla partneru martā 3, saskaņā ar japāņu mediju ziņojumi, Japānas Chiba prefektūrā choshi pilsētas ūdens produktu pārstrādes uzņēmums-skārda kannas, 2014 un aptuveni 3 miljoni konservi, skumbriju eksportu makreles, Kannās un pat vairāk nekā puse konservi saira, nedz arī kāda noteikta saira.

Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības teica, ka negodīgas konkurences novēršanas likums tiks izstrādāts tā, lai patērētāji domā pārtikas izejvielu viltus identitāti sodu. Sabiedrība teica, makrele sastāvdaļas, kā _ arī piegādes trūkuma dēļ makreles vietā izmantojiet makreles, atvainojās, lai patērētāji un pārdošanas vienību.

Kriptogrāfijas zīmolu konservu saira esot jāsastopas Tuvo Austrumu makrele, MADKHANAH, (95g) eksportu. Zivis sagriež loksnes, no izskatu un garšu, patērētājiem ir grūti atšķirt. Krāsotas sānu, skumbriju konservi un Jemena, salāti un zupas sajauc sastāvdaļas Tuvajos Austrumos.

TIN can uzņēmums ir meitasuzņēmums Nagano pilsētā pārtikas vairumtirdzniecības uzņēmums. Nesen, iekšējās izmeklēšanas pārtikas vairumtirdzniecības uzņēmums, apstiprina tās jaukta ar saira un uzskatīja, ka no 2014, bibliotēka ar aptuveni 16 miljoni, apmēram 3 miljoni kārbu no konservu sajauc ar saira, 2015, konservēta skumbrija nav sajaukti ar saira.