Mājas > Jaunumi > Saturs

Japāna konservi saira uzņēmuma krāpšanas kā zili baltus zivis eksportē uz Tuvajiem austrumiem

Mar 05, 2016

Beijing, March 4, saskaņā ar japāņu plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem, Japānas Chiba prefektūrā choshi pilsētu sauc par "tin can" zivju pārstrādes kompānija, tās 2014 un eksporta apmēram 3 miljoni zili baltus zivju kodināšanas makrele sastāvdaļām joprojām var nepilns pasūtījums.

Ziņots, pat konservi, vairāk nekā puse no saira saturs tiek izmantota, sūtot netiek norādīta sastāvdaļu sarakstā saira.

Sabiedrība teica intervijā ar japāņu mediju "kad makreles ir nepietiekami, lai dotu prioritāti, lai nodrošinātu pārvadājumus, izmantot makreles nevis izejvielas. Lai iepirkuma un patērētājiem ir dziļi žēl.

Saskaņā ar uzņēmuma, jaukto saira produkts ar nosaukumu "MADKHANAH", Tuvajiem Austrumiem orientēta makreles konservu izlaidi sālīti (1 burka tīrsvars 95g). Sagriez zivis ir pārslains, tikai ar neapbruņotu aci patērētājiem ir grūti atšķirt makreļu un saira. Tiek ziņots, ka Jemena un citās Tuvo Austrumu valstīs, tas var izmanto ēdiena gatavošanai, zupām un salātu sastāvdaļām.

2015, Japāna Nagano pārtikas vairumtirdzniecības uzņēmums, uzņēmums kļuva par tās meitas. Tolaik, vairumtirdzniecības uzņēmums ir veicis iekšēju izmeklēšanu un atklāja, ka sajaukšanas saira faktus. Tā ir mācība, ka 2014, sūtījumi no apmēram 16 miljoniem kārbu, tur ir apmēram 3 miljoni kārbas makreļu sastāvdaļas ir pievienoti.

Pašlaik iesaistīto sabiedrību ir pagājis sabiedrības atvainojās par to akciju sabiedrības Tuvajos Austrumos. Un balva tika pievērsta panākt izlīgumu. Ir skaidrs, ka sabiedrība arī sniedza bijušais direktors iekšējo darbību, piemēram, pazemināšana.