Mājas > Jaunumi > Saturs

Dažādas tējas veidu un efektivitāte

May 04, 2017

1. Melnā tēja Melnā tēja ir fermentēta tēja, piemēram, Anhui Qimeng Qi Hong, Yunnan Fengqing Dianhong, Fujian Fu'an Min sarkans, Hubei Yichang vajadzētu būt sarkanā, Jiangxi Xiushui Ning Hong, Hunan Anhua ezers, Zhejiang Shaoxing vairāk sarkanā utt . Ir tēja, jo īpaši Qi Hong, Yunnan sarkanā, sarkanā krāsā ar vislabāko kvalitāti, labi pazīstama gan mājās, gan ārzemēs. Šo tēju raksturo Wu Run vīns, kabeļa cieši saspīlēts mezgls; Tēja bija tumši oranža vai zeltaini dzeltena.

Pētījumā konstatēts, ka tējas loma ir ļoti nozīmīgs pagarinājums, sarkanā tēja var būt spēcīgs kuņģī, diurētiķis, anti-novecošanās, zinātniskās pētniecības vienības, lai izmantotu dzīves testu, pārbaudot anti-novecošanās narkotikas. Fiziskie darbinieki dzer tēju ir vispiemērotākā, sievietes pēc dzemdībām labāko dzer melno tēju un brūno cukuru.

2. Zaļā tēja Zaļā tēja nav fermentēta tēja, ir Ķīnas galvenā tēja. Ražošanas process ir pirmais augstās temperatūras fiksēšana, un pēc tam pagriežot, izžāvējiet, tādēļ saglabājiet oriģinālo zaļo krāsu, kabeli, cieši savienotu Guangrun, zupu, zaļo zupu, biezu tēju svaigu, spēcīgu konverģenci. Daudzas šķirnes, galvenokārt: Hangzhou, Zhejiang Longjing tēja, Anhui Shexian bagātīgā tēja, Jiangsu Hao apgabals Biluochun, Jiangxi Lushan Yunwu tēja, Zhejiang Sheng County pērļu tēja, plaša mēroga uzacu tējas izcelsme. Ķīniešu dienvidu iedzīvotāji parasti vēlas dzert zaļo tēju, zaļo tēju ar C vitamīnu un tējas polifenoliem, ietekme uz veselību, farmakoloģiskā iedarbība ir laba, neatkarīgi no tā, vai tā ir antibakteriāla, pret starojumu, lai novērstu asinsvadu, asins tauku vai balto asins šūnu asinsrites sacietēšanu , Efekts, kas nav citas tējas, ir labs. Zaļā tēja var efektīvi bloķēt nitrozamīnu veidošanos cilvēka ķermenī, pretvēža iedarbība ir labāka nekā melnā tēja, taču parasti tiek uzskatīts, ka vecākiem cilvēkiem nevajadzētu dzert zaļo tēju, jo īpaši tiem, kam ir parasti aizcietējums, nedrīkst dzert zaļo tēju, jo dzeršana Zaļā tēja ir tendence palielināt aizcietējumu Un jauniešu attīstība jauniem vīriešiem un sievietēm, piemērots dzeršanai zaļā tēja. Teksta darbiniekiem vajadzētu dzert zaļo tēju.

3. Oolong tēja Oolong tēja   Ir   Kas pazīstama arī kā zaļā tēja, daļēji fermentēta tēja, gan melnā tēja, gan zaļā tēja gan garas, gan glikola melnā tēja, gan zaļā tēja ir svaiga, tīra, mīksta, bieza un nav savelkoša un smaržīga. Wuyi kalns Fujian Wuyi Yancha, Minxi Anxi Tieguanyin, Guangdong Chaoan Phoenix Narcissus, un tā ir slavena.

Oolong tēja ar mazāku kofeīnu, vīriešiem, sievietēm un bērniem ir piemērota, un ir ievērojama diurētiskā iedarbība, bet arī svara zudums.

1.jpg

4. Ziedu tēja Ziedu tēja tiek pārstrādāta tēja, zaļā tēja ar smaržu aromātu no sistēmas. Ziedu tēja ar pieredzes aromātu, zupas krāsa skaidra, spēcīga garša, svaiga un nav duļķains, smaržīgs un nav peldošs, gan ziedi, gan tējas divas funkcijas. Atkarībā no ziedu veida tiek sadalītas jasmīna tējas, magnolijas tējas, smaržīgās osmanthus tējas, Zhu Lanhua tējas, greipfrūtu tējas, Dai Daihua tējas, rožu tējas. Izgatavo plašu, Fujian, Jiangsu un Zhejiang, Hunan, Hubei, Sichuan, Jiangxi, Wan un citu vietu izcelsmi.

Ķīnas ziemeļaustrumu cilvēki parasti vēlas dzert tēju. Huaha tēja parasti ir izgatavota no zaļās tējas, tāpēc tā ir zaļā tējas funkcija. Huacha ir Šūgana detoksikācija, qi tonusa efekts, menopauzes vidēja vecuma sievietes un menstruālais periods pirms un pēc meitenēm, emocijas bieži vien ir aizkaitināmas, dzer tēju, lai palīdzētu atvieglot. Aknu slimību, prostatītu vai prostatas hipertrofiju ieteicams dzert tēju.

5. Tvaicēta tēja, ko parasti pazīst kā tējas ķieģeļus, ir izgatavota no rupes vilnas tējas vai melnās tējas, melnās tējas, zaļās tējas un citas tējas kā izejvielas, pēc tvaicēšanas, mīksta, pildīta pelējuma izgatavota no pārveidotas tējas. Ir ķieģeļu, bļodiņu, apaļo torte un cita veida tēja. Šķirnes ir: flīzes, ķieģeļi, Kang ķieģeļi, ķieģeļi, melnie ķieģeļi, Tuocha, kūkas tēja utt. Šī tēja ir viegli transportējama uz lieliem attālumiem, kas ir piemērota nosūtīšanai uz dzimtenes attālajiem apgabaliem. Saspiesta tēja parasti ietekmē svara zudumu un svara zudumu. Ir teikts, ka franču jaunās sievietes vēlas izdzert ķīniešu Pu'er tēju, teica Pu'er tēja kā "skrāpēšanas tēja", "tējas tējas patēriņš".