Mājas > Zināšanas > Saturs

Zhejiang yuhuan Shaddock un auksti kapa

Mar 05, 2016

"Gada sākumā, grādu sals bija daudz, kur īsu auksti snap pēc beigām, greipfrūta atstāj visi pārsalis līdz nāvei. Nonācis briesmās. "Qing Zhen Yang ciems, yuhuan County, Zhejiang Province, Jiang Jianbin teica.

Pirms pavasara festivāls, yuhuan, pēkšņi aukstā pieķerties, ka audzētāji pārsteidza nesagatavotu. Saskaņā ar vietējo plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem, pagastu 33.000 akriem greipfrūtu koku stipri bojāti līdz 17000 hektāru. Pēc tam, kad auksti snap, temperatūra kļuva siltāks. Yuhuan augļu OK? Ir jebkura izlabošanas pasākumu jāpieņem un augļu koku bojājumu aukstā? Nesen, autors Yang, Zhang AO, greipfrūtu aug ciemi, piemēram, dodas uz pastaigāties.

21. februārī, no longtoushan tunelis, ievadot Yang ciems ciems, tūkstošiem metru zemāk aukstuma greipfrūtu koki, sākotnēji ir atvērusi cirtaini zaļām lapām ir nokaltuši, ceļa kreisajā pusē atstāj zem koka, piemēram, paklāju klātā, redzēt vispār nav zemes. Wen Danye ir iesaldēti uz tumši brūna koka, saritinājusies kamolā, uzmanīgi krata zaru, tikai virpuļot krita lejā no koka.

Zhang AO Ta-bedres nogāzes pa labi uz sauszemes, sausa cirtaini greipfrūtu atstāj neizskatīgs, saldētas Island neskaitāmus dabiski novietni zem koka, tas tiešām liek cilvēkiem justies slikti. Augļu dārzi, sauszemes, čakli zemnieki sāka rīkoties, un viņi dara visu iespējamo, lai saglabātu katru augļu koku, dariet to augļu atkal pelnīt naudu ar 1-3. Pacēla, mērķa, dzelzs āķiem klauvēt cirtaini sausas lapas, un tad pa vienam dzidrs miruši zari, dažām lapām tīrīšanas lauka drenāža, jānodrošina lietus kavēšanos Nogludināta līnija.