Mājas > Zināšanas > Saturs

Baltās tējas priekšrocības

Nov 30, 2018
Silver Needle White Tea

No baltās tējas efektivitāte ir ļoti labs. Tas ir paģiras, klīringa siltuma, parlaida plaušas, nomierinoša aknas un tonifying asinīm, samazina iekaisumu un detoksikācijas, samazina asinsspiedienu un samazinātu tauku un novērst nogurumu funkcijas. Tas ir īpaši efektīvi pārmērīga alkohola un tabakas, pārmērīgas oiliness, pārmērīga aknu dusmas un gremošanas traucējumi. Tas ir neatkārtojams un brīnišķīgs veselības aprūpes funkcijas.

Masalas

Baltā tējapretvēža, anti-vēzis, saulesdūriens novēršanu, detoksikācijas, attieksmi pret zobu sāpes, īpaši vecumā no baltās tējas var izmantot kā pretdrudža bērniem ar masalām, tās pretdrudža iedarbība ir labāka par antibiotikām. Tas tiek uzskatīts par labu zāles North Ķīnā un Fujian masalas pacientu ārstēšanai.

Veicinātu līdzsvaru cukura līmeni asinīs

Papildus citām tējām piemīt uzturvielas, Baltā tēja satur arī aktīvā fermentus, kas nepieciešama cilvēka organismam. Ilgtermiņa baltās tējas patēriņš var ievērojami palielināt lipāzes darbības organismā, veicina tauku katabolismu, efektīvi kontrolēt insulīna sekrēciju un kavēšanās zarnu absorbcijas vīnogu pulvera. Lieko cukura organismā sadalās un veicina līdzsvaru cukura līmeni asinīs. Baltā tēja ir bagāta ar dažādu aminoskābju, tās auksti un atdzesē, pretdrudža un detoksikācijas ietekmi.