Mājas > Zināšanas > Saturs

Kad ir piemērota ķiršu ēšanas laiks?

Jan 05, 2018

cherry.jpg

Pret anēmija

Augsts dzelzs saturs ķiršu, ir vairāk nekā 5,9 mg dzelzs uz 100g ķiršiem , kas atrodas pirmajā no dažādiem augļiem. Dzelzs ir izejviela, kas veido sintētisko hemoglobīnu un mioglobīnu, tai ir svarīga loma   cilvēka imunitāte, proteīnu sintēze un enerģijas metabolismu process, bet arī cieši saistīta ar smadzeņu un nervu funkciju, novecošanas procesu. Ēšanas ķirši parasti var papildināt ķermeņa pieprasījumu pēc dzelzs organismā, lai veicinātu hemoglobīna reģenerāciju, ne tikai novēršot dzelzs deficīta anēmiju, bet arī uzlabojot fizisko sagatavotību, smadzeņu prātu .


Atbrīvojiet muskuļu sāpīgumu

Ķirsis ir bagāts ar antocianīniem, antocianīniem, E vitamīnu, šīs barības vielas ir efektīvi antioksidanti, lai izskaustu muskuļu sāpīgumu, ir labs efekts, ēdot ķiršus dažu dienu laikā, varēs samazināt pietūkumu, mazināt sāpes .


Novērot redzes zudumu

Ja organismam nav vitamīna A un ar to saistītas uzturvielas, tas var izraisīt sāpes acī, redzes zudumu, bailes no gaismas un citas slimības. A vitamīna saturs katrā 100 gramos ķiršu ir 4-5 reizes lielāks nekā āboliem un citiem augļiem, ķiršu ēšana var efektīvi aizsargāt redzi, jo īpaši liels ieguvums datoru darbiniekiem.

loma   cilvēka imunitāte, proteīnu sintēze un enerģijas metabolismu process, bet arī cieši saistīta ar smadzeņu un nervu funkciju, novecošanas procesu. Ēšanas ķirši parasti var papildināt ķermeņa pieprasījumu pēc dzelzs organismā, lai veicinātu hemoglobīna reģenerāciju, ne tikai novēršot dzelzs deficīta anēmiju, bet arī uzlabojot fizisko sagatavotību, smadzeņu prātu .


Ķiršu sezona ir maijs-jūnijs, ja jūs vēlaties ēst šo augļu citos laikos, jūs varat izvēlēties konservētu ķiršu , protams, jūs varat arī izmantot konservētu ķiršu, lai pagatavotu garšīgu kūku un desertu.

canned red cherry, canned green cherry, canned cherry, cherry in tin.JPG