Mājas > Zināšanas > Saturs

Kādas ir ķiploku pulvera priekšrocības?

Dec 11, 2017

Ķiploki pieder pie Allium dārzeņu saimes, kas ietver arī sīpolus, murāžus, šalotes un puravi. Tas ir viens no visvērtīgākajiem un daudzpusīgākajiem pārtikas produktiem uz planētas.

Galīcijas spuldze Aktīvās sastāvdaļas ķiplokos ir sēra savienojums, ko sauc par alicīnu. Allicīns ir ķīmiska viela, ko ražo, ķiploku sagriež, sako vai sasmalcina. Allicīns ir diezgan spēcīgs kā antibiotika un spēcīgs līdzeklis, kas palīdz organismam kavēt baktēriju augšanu un pavairošanu. Patiesībā tiek teikts, ka 1 mg alicīna daudzums ir 15 standarta vienības penicilīna.

Ķiploku pulveris

Kādas ir ķiploku pulvera priekšrocības?

• Aizsardzība pret oksidētājiem un starojumu. Aizsargā šūnas, veido oksidējošu ievainojumu un starojuma bojājumus.

• pretstrīda un pret nogurumu. Uzlabo fizisko spēku, samazina stresu un nogurumu.

• Anti-novecošanās un anti-depresija. Uzlabo atmiņas funkciju un uzlabo nervu augšanu.

• ķiplokus plaši izmanto vairākos apstākļos, kas saistīti ar asins sistēmu un sirdi, tostarp aterosklerozi (artēriju sacietēšana), augstu holesterīna līmeni, sirdslēkmi, koronāro sirds slimību un hipertensiju.

• Aknu detoksikācija. Aizsargā aknas, ātri likvidējot toksiskās ķīmiskās vielas.

• Ir zināms, ka ķiploki stimulē T-limfocītu un makrofāgu darbību, sekmē interleikīna-1 līmeni un atbalsta dabiskās killer šūnas. Šo galveno šūnu spēcīgā aktivitāte veicina veselīgu imūnās sistēmas darbību un nostiprina ķermeņa aizsardzību.

• Daži cilvēki šodien lieto ķiplokus, lai novērstu plaušu vēzi, prostatas vēzi, krūts vēzi, kuņģa vēzi, taisnās zarnas vēzi un resnās zarnas vēzi. Cilvēki, kas ēst neapstrādātus ķiplokus vismaz divas reizes nedēļā, bija par 44% mazāk attīstījušies plaušu vēzis.

Šodien ķiploku ekstrakts ir plaši atzīts veselības uzlabošanas papildinājums. Viens no ķiploku visspēcīgākajiem ieguvumiem veselības jomā ietver spēju uzlabot organisma imūnsistēmas aktivitāti.