Mājas > Zināšanas > Saturs

Tieguanyin tēju, kas ir labs?

Aug 15, 2018
tieguanyin tea

Tieguanyin tējas pret aterosklerozi efekts:

Tējas polifenoli spēlē svarīgu lomu cilvēka tauku vielmaiņu. Holesterīna ķermeņa, triglicerīdu un citu augstu saturu, asinsvada sienas nogulsnēšanos, asinsvadu gludo muskuļu šūnu vairoties formu aterosklerotisku plāksne un citi sirds un asinsvadu slimībām. Tējas polifenoli, it īpaši catechins EKG un egc tējas polifenoli un tā oksidēšanās produkts, theaflavins, palīdzētu kavēt šī plāksne neizplatīšanu, samazināt fibrinogēns ar uzlabota asins sarecēšanas veidošanos un sarecēt noskaidroti kavē ateroskleroze.

1999. gada 31. maijā, pie ceturtā oolong tēja un veselības simpozijs notika Tokijā, Japānā, vice prezidents Čeņs ling fujian akadēmijā tradicionālā ķīniešu medicīna ziņoja, tie bija 25 aptaukošanās cilvēki hyperlipidemia, klīnisko novērojumu mērķus. Lai izpētītu oolong tējas dzeršanas sekasTieguanyin tējakavē oksidācijas low-density lipoproteīdu asinīs un asins lipīdu vielmaiņas uzlabošana. Pētījumi ir parādījuši, tējas polifenoli un vitamīnu tieguanyin tēju var kavēt oksidācijas low-density lipoproteīdu asinīs. Dr Yukio agrāk no lauksaimniecības un mežsaimniecības Japānā, mitsui institūta apstiprināja daudzus gadus šī tēja polifenoli ne tikai pazemina holesterīna līmeni asinīs, bet arī būtiski uzlabo augsta blīvuma lipoproteīdu uz zema blīvuma attiecība lipoproteīdu asinīs. Kofeīns var atpūsties asinsvadus, paātrina elpošanu, samazināt asins lipīdu un ir ietekme uz sirds un asinsvadu un cerebrovaskulārā piemēram, koronārās sirds slimības, hipertonija un aterosklerozes slimību profilaksi un ārstēšanu.

Saskaņā ar apsekojumu, ko veic fujian medicīnas universitātes koronāro sirds slimību profilakses un kontroles pētniecības grupu 1974, anxi tēja draudze, fujian province, ne tieguanyin tējas dzeršanas biežums bija 3,1 %; gadījuma dzēriens bija 2,3 %; daudzgadīgi dzēriens (vairāk nekā 3 gadi)) ir 1,4 %. Var redzēt, ka cilvēki, kas bieži dzert tēju, tieguanyin ir zemāka saslimstība ar koronāro sirds slimību nekā tiem, kuri nevar dzert tēju tieguanyin.