Mājas > Zināšanas > Saturs

Kāds ir labākais laiks, lai dzert Pu Erh?

Jan 04, 2018

Dzerot tēju, ne tikai jāpievērš uzmanība metodei tējas dzeršanai, bet arī jāpievērš uzmanība labākajam laikam, lai dzerētu tēju. Šeit ieviešiet labāko laiku, lai dzert Pu'er tēju visiem.

Pirms vakariņām dzēriens pagatavo pu erh tēju

cooked puerh tea.jpg

Fermentētais Pu'er tēja ir pazīstama kā vārīta tēja, tēja ir bagāta ar mikroelementiem, peptīdiem, aminoskābēm un minerālvielām, jo jēlu tējas samazina uz kuņģa un zarnu trakta kairinātājiem, tāpēc tējas dzēriens tukšā dūšā neradīs fizisku diskomfortu ilglaicīgai aizcietējums un meitenes ar sliktu detoksikāciju, badošanās dzēriens Pu'er tēja ir labākais un ātrākais veids, kā zaudēt svaru. Kad pasniedz tēju, dažas FD aprikozes šķēles tiek pasniegtas ar lielisku garšu.

 

Pu-Erh brūst ar verdošu ūdeni līdz 100 grādiem, pēc tējas mazgāšanas ceturto reizi pēc tējas dzeršanas. Nelieciet agri ēst 200 ml svaigas Pu'er tējas tasi, 1-2 stundas pēc tam, kad jums būs nozīme, uzstāt uz laiku, attīstīsies labs paradums no defekācijas. 1 stundu pirms pusdienām un vakariņām dzert tasi karstas Pu'er tukšas tējas, ne tikai var palīdzēt atbrīvoties no zarnu detoksikācijas var palielināt sāta sajūtu, samazinot galveno ēdienu uzņemšanu, tūlītēju ietekmi uz svaru.

Pēc vakariņām dzer neapstrādātu pu erh tēju

raw puerh tea.jpg

Neapstrādāta tēja ir Pu'er tējas fermentācijas laiks ir īsāks vai bez fermentēta tējas uzglabāšanas procesa, faktiski galvenā svara zuduma sastāvdaļa jēlu tēju ir bagāta ar polifenoliem un zaļo tēju, oolong tēju un citu līdzīgu lomu. Ekspertu eksperimenti ir pierādījuši, ka tējas polifenoli var kavēt tauku šūnu sintēzi un diferenciāciju, lai uzturētu tauku un sterīnu līmeni asinīs, vai arī tauki vai tauki ir noderīgi.

Labākais laiks, lai iztērētu neapstrādātu tēju, ir 1 stunda pēc ēšanas, tā var palīdzēt ķermenim paātrināt pārtikas sadalīšanās gremošanu un absorbciju un pirmo reizi izvadīt ķermeņa toksīnus. Veselības tējai ir unikāla iedarbība, kas saistīta ar taukainas vielas noņemšanu, ilgstošai saķeri ar toksīnu atkritumu zarnu sienām, ir laba dziļa attīrīšanas efekts. Lai gan Pu'er neapstrādātas tējas efektivitāte ir līdzīga zaļās tējas iedarbībai, īpaša ir tā, ka tā nav aukstā, bet ražošanas process atšķiras no gatavās tējas ražošanas procesa. Tāpēc dzeramā tējas metodes un sekas nav vienādas.