Mājas > Zināšanas > Saturs

Kāds ir sarkano sēņu ieguvums?

Dec 21, 2017

Sarkano sēņu unikālais aromāts, smaržīgs un atsvaidzinošs. Tās garša ir nesamērīgi salda salīdzinājumā ar jebkuru sēņu; tajā ir dažādas būtiskas aminoskābes un citas sastāvdaļas. Ar vēzi, jo īpaši plaušu vēzi, vidukļa un kāju sāpēm, roku un kāju nejutīgumu, kauliem un diskomfortu, ekstremitāšu pacelšanos un asinīm, dzemdes kakla vēzi, anēmijas, edēmas, nepietiekama uztura un mātes asiņošanas un citu slimību ārstēšanu, kā arī ir palielinājusi imunitāti Un pretvēža un citu efektu dēļ, regulārais patēriņš var padarīt ādu gludu, enerģisku, ilgmūžību. Ming un Qing dinastijās, pirms svētku vidus rudens katru gadu pašvaldība nosūta eskortu grupai sarkanās sēnes uz Kioto dāvanu, tādēļ tā ir plaši pazīstama.


Sarkanā sēņu barības analīze:


1. Russula satur olbaltumvielas, ogļhidrātus, minerālvielas, B vitamīnu, D vitamīnu, E vitamīnu un satur citus pārtikas produktus, retos niacīnus, mikroelementus - dzelzi, cinku, selēnu, mangānu un tā tālāk.


2. Satur dažādas būtiskas aminoskābes un citas sastāvdaļas, Ziyin, nieres, plaušas, asinsriti, smadzenes, skaistumu un citus efektus, regulāru lietošanu, fizisko sagatavotību, ilgmūžību.


3. Sarkanās sēnes satur proteīnu, apmēram 25% šķīst ūdenī, apmēram 50% var tikt sagremoti un uzsūcas, tikai organismā nevar absorbēt apmēram 25%.


4. Tajā pašā laikā tas satur polisaharīdus pretvēža vielām, veicina asinsriti, pazemina holesterīna līmeni asinīs, inhibē vēža šūnu metastāžu, sarkanās sēnes, sautētas olšūnas un citas ēšanas nozīmīgākas sekas, bet arī akūtas muguras redzes nervozitātes ir noteikta efektivitāte,5. Var arī novērst gremošanas traucējumus, bērnu stulbeni, var uzlabot normālu cukura metabolismu un imūnsistēmu, veicina mātes laktāciju, anēmiju, vēzi utt., Ir īpaša terapeitiskā dabīgo produktu vērtība.


Sarkanās sēnes mielēli nevar atdalīt, līdz šim nevar kultivēt, reti dienā. Tā barība nav vienāda ar citām sēnēm, ne tikai ne trauslām, bet arī ar stingrību. Sēņu novākšana, lietojot bambusa spieķi vai citus instrumentus apakšā, lai to ievilktu. Sarkanās sēnes parasti ir sakropļotas, kalnu čūska bieži sēklu iekrāso ar sēnēm, lai izvairītos no saindēšanās, vienlaikus jānovieto svaigas sēnes rīsiem, ja rīsi ir zilā krāsā, sēnes ir indīgas, netiek izmesti ēdieni, bet to var grauzdētas Žāvētas sarkanās sēnes nav toksiskas;