Mājas > Zināšanas > Saturs

Kādas ir Loquat priekšrocības?

Jan 30, 2018
Canned Loquat.jpg


1, Mitrinoši plaušas, lai apturētu klepu. In lukavu augļu kodols satur ļoti barojošu sastāvdaļu amigdalin, šī sastāvdaļa var pretsāpju atklepšanas līdzeklis, dažādu klepu ārstēšanai. Tādēļ plaušu locīkšana un klepus ir ļoti efektīvas.

 

2, novērstu gripu. Loquat augļiem un lapām ir kompozīcija, kas inhibē gripas vīrusu, tāpēc gripas vīrusa inhibējošais efekts var novērst gripu ceturtajā ceturksnī. Īpaši pavasarī tas ir nogatavošanās sezona. Ieteicams šajā sezonā ēst vairāk lokatu, var efektīvi novērst aukstumu.

 

3, uzlabot fizisko spēku. Loquat ir bagāts ar dažādām barības vielām, tāpēc tas var efektīvi pievienot organismam vairāk barības vielu, palīdz uzlabot fizisko spēku un uzlabot fizisko sagatavotību.

 

4, dilstoša vēdera vemšana. Šī ir galvenā lappušu efektivitātes sērija, izkaltās lapas var izdalīties no rūgtuma, jo labu produktu vemšana var izārstēt dažādus vemšanas žagas. Ja slikta dūša un vemšana, jūs varat dzert ar loquat lapu ūdens, var būt labs pretvēža līdzeklis.

 

5, B eauty .M jebkuriem augļiem ir bagāti ar vitamīniem, tāpēc tiem ir skaistuma efekts, loquat ir vienāds, tas ir arī skaistuma efekts.