Mājas > Zināšanas > Saturs

Kādas ir Keemun tējas priekšrocības?

Jan 12, 2018

Keemun melnā tēja , ķīniešu slavenā tēja vēsturē. Keemun melnā tēja ir labākā melnā tēja , un tai ir augsta reputācija. ir britu karaliene un karaliskais iecienītākais dzēriens, ko sauc par "Qunfang most", "tējas karaliene".


   Tā kā melnā tēja ir daudz farmakoloģiska efekta, ne tikai elegants un nesteidzīgs baudīt melnās tējas, bet arī ekonomisku un labvēlīgu ietekmi uz veselību un skaistumu. Tas arī papildina melnās tējas šarmu.

Samazināt pretiekaisuma sterilizāciju

Melnās tējas polifenoli ir pretiekaisuma iedarbība. Pēc eksperimentiem ir konstatēts, ka katehīni var saistīties ar vienas šūnu baktērijām un koagulēt un nogulsnēt proteīnus, tādējādi kavējot un likvidējot patogēnās baktērijas. Tādēļ pacientiem ar melnās tējas baktēriju asarskābi un saindēšanos ar pārtiku ir diezgan izdevīga, tautu arī bieži izmanto tējas pārklājumu brūces, gultnes un Honkongas kājas.

Locīšanas detoksikācija

Eksperimentāli ir pierādīts, ka tējas polifenoli melnā tēja var adsorbēt smagos metālus un alkaloīdus un nogulsnēt un sadalīties, kas ir labvēlīga mūsdienu cilvēkiem, kas dzer ūdeni un pārtiku, kas ir piesārņota ar rūpniecību.


Baro kuņģi

Melnā tēja tiek iegūta fermentācijas un cepšanas rezultātā, tējas polifenoli oksidāzes enzīmu oksidācijas reakcijā notiek, samazina saturu, kairinājums uz kuņģi tiks samazināts. Turklāt šo tējas polifenolu oksidācijas produkti var arī veicināt organismā gremošanu, tādēļ melnā tēja ne tikai nekaitē kuņģim, bet var barot kuņģi. Regulāri lieto cukura melnās tējas, pievieno pienu, melnā tēja, pretiekaisuma līdzekļus, aizsargā kuņģa gļotādu, čūlu ārstēšanai ir arī kāda ietekme.