Mājas > Zināšanas > Saturs

Kāda ēdamo pupiņu efekts

Feb 05, 2018

Plašās pupiņas ir piemērotas cilvēka ķermenim, zem tām ir plaša bēna ēdamā iedarbība;

1.Invizējiet smadzenes

Ja jums ir darīšana ar apsvērumiem vai garīgo darbinieku, pareiza patēriņa platība bean var būt zināms efekts. Plašās pupiņas satur nozīmīgas kalcija, cinka, mangāna, fosfolipīdu un citu elementu smadzeņu un nervu audu regulēšanas sastāvdaļas un ir bagātas ar holestyramīnu, kas veicina atmiņas smadzeņu darbību.


2. Zemāks holesterīns

Kopējā šķiedrvielu šķiedra kopējā šķiedrā samazina holesterīnu, veicina zarnu kustību.


3. Sirds un asinsvadu slimību profilakse

Plašais olbaltumvielu saturs un nesatur holesterīnu, var uzlabot pārtikas uzturvērtību, novēršot sirds un asinsvadu slimības.


4. I nvigorating liesa un papildināt qi

Tradicionālās zāles, kuras var stimulēt liesu un papildina qi, mitruma pietūkumu.


5. Aizkavēta ateroskleroze

C vitamīns pupiņās var aizkavēt aterosklerozi.


6. Veicināt kaulu augšanu

Plašās pupiņas kalcijā veicina kaulu absorbciju un kalcija kalcifikāciju, var veicināt cilvēku kaulu augšanu un attīstību.


7.Anti-vēža pretvēža līdzekļi

Fava pupiņas ir viena no pretvēža uzturs, lai novērstu resnās zarnas vēža ietekmi.


Tradicionālā medikaments domā, ka platā pupa ir salda, plakana, liesā, vēderā; var Bu Zhong Yi Qi, liesa un kuņģa, karstuma un mitruma, apstāšanās asiņošana un asinsspiediens, savelkoša Jing tikai josta; Indikācijas: gāzes trūkums, pietūkums, mazāks ēdiens, augsts asinsspiediens, hemoptīze, asiņaini, sievietes ar citām slimībām. Konditānu pupiņu zupa, vārīta biezputra un kuņģī, caurejošs, labs aizcietējuma ieradums. Platības pupiņu stumbra hemostāze, antidiarrēna; lapu saplūšana, lai apturētu asiņošanu. Ziedu dzesēšanas asinis, lai apturētu asiņošanu; sēklinieku diurētisks osmozes līdzeklis; pod apvalks ienākumus, lai apturētu asiņošanu.