Mājas > Zināšanas > Saturs

Tieguanyin tējas priekšrocības

Jul 16, 2018
tieguanyin tea china

Kā lietot tieguanyin smalki

1. Nogāzumi vai apdegumi, izmantojiet atbilstošu daudzumu tējas novārījuma, lai ņemtu biezu sulu, atdzesētu ātri, iemērciet skarto zonu tējas ūdenī; to var pielietot arī ar tēju brūces, 4-5 reizes dienā.

2. Carsick un piedzēries, dzert ar nelielu tasi siltas tējas un 2-3 ml sojas mērces iepriekš. Šo metodi var izmantot arī, lai mazinātu dzērumu.

3. Zobu tīrīšanā, smaganas var bieži dzert ar tēju, jo tēja ir bagāta ar c vitamīnu, dzelzs un hemostatiskām sastāvdaļām, kas var padarīt smaganas smagas, palielināt kapilāru elastību un novērst asiņošanu.

4. Ja slikta elpa vai pārmērīga smēķēšana izraisa paniku un sliktu dūšu, to var atbrīvot, gargling ar tieguanyin un dzerot pareizu daudzumu stipras tējas.

5. Novērst un kontrolēt zobu kariesu bērniem. Fluorīds tējā var novērst zobu attīrīšanos no kalcija un kalcija izvadīšanas mutes skābā vidē.

6. Zīdaiņu ādas grumbas ir iekaisušas un sarkana pietūkums, tās var vārīt ar tējas tējas tēju, uzlikt atbilstošai temperatūrai un mazgāt zīdaiņus ārā.

7. Pārpildīšana un tējas tējas dzeršana var ātri novērst nogurumu un atjaunot enerģiju.

8. ķermeņa tauku persona, bieži var dzert tēju ūdeni, īpaši oolong tēju, ir labs efekts samazināt svaru.

9. Tiem, kuriem ir augsts holesterīna līmenis un sirds un asinsvadu slimības, dzerot tasi tējas un ūdens katru dienu, var samazināt holesterīna līmeni un aizsargāt sirds un asinsvadu sistēmu.

10.inappence, urinēšana ir sarkana, var dzert vairāk vieglas tējas ūdens

11. Tiem, kas ir pārāk taukaini un neērti ēst, viņi var dzert stipru karstu tēju, piemēram, ķieģeļu tēju vai produktiju, kam ir labāka pret taukainu iedarbību.

12. Cilvēki ar nelielu uguni var dzert tieguanyin, lai panāktu iekšējās siltuma samazināšanas efektu.