Mājas > Zināšanas > Saturs

Lielāko tēju glabāšanas laiks

Jan 04, 2018

Ķīna ir liela tējas valsts, un tēja tiek iedalīta sešās kategorijās atkarībā no veidiem. Vai jūs zināt sešu galveno tēju glabāšanas laiku?

tea.jpg

Zaļā tēja

Kopumā zaļās tējas uzglabāšanas laiks ir aptuveni 1 gads istabas temperatūrā. Protams, ja jums ir ledusskapis, kas paredzēts zaļās tējas uzglabāšanai, derīguma termiņu var pagarināt līdz aptuveni 18 mēnešiem.

Melnā tēja

Melnā tēja ir visa fermentēta tēja, tā glabāšanas laiks ir relatīvi ilgs, jūs varat ietaupīt vairāk nekā 2 gadus. Tomēr kopumā pat tad, ja saglabāšana ir piemērotāka, vairāk nekā 2 gadus būs smaržas parādība, tāpēc mēģiniet negaidīt, kamēr pēc 2 gadu dzēriena.

Oolong tēja

Oolong tēja ir daļēji fermentēta tēja, kas parasti tiek ievietota ledusskapī, ja tā ir aptuveni 18 mēnešus. Un tie, kas cepuši, piemēram, Wuyi Yancha, ka pat tad, ja divus gadus vēl var dzert.

Baltā tēja

"1 gadu tēja, 3 gadi medicīna, 7 gadu dārgums", jo baltajai tējai raksturīgākās īpašības ir tas, ka tas saglabā to , ka tas ir smaržīgāks , jo ilgāk glabāšanas vērtība un garša nemazinās, protams, tas attiecas uz pienācīgi uzglabātas lietas, nepareiza saglabāšana, pēc tam labākā tēja arī sārņos.

Tumšā tēja

Tumšajai tējai ir arī garākas īpašības, jo tā ir saglabājusi smaržīgākus, tā ir tīrā mitruma necaurlaidīgā vidē, ilglaicīgā saglabāšanā. Tomēr pēc fermentācijas pēc vēlēšanās Puhe baltās tējas potenciāls nav ierobežots. Vispārīgi runājot, brīvās tējas garša ir sasniegusi labāko līmeni no trim līdz pieciem gadiem. Kad tēja tiek izspiesta, tas būs apmēram 10 līdz 15 gadus. Nav daudz iespēju novērtēt.

Dzeltenā tēja

Tās derīguma termiņš ir apmēram 1 gads.