Mājas > Zināšanas > Saturs

Miežu lapu ekstrakta funkcija

Mar 04, 2020

Miežu lapu ekstrakta funkcija

1. Regulējiet lipīdu līmeni asinīs un turieties prom no sirds un smadzeņu slimībām. Pēc hiperlipidēmijas testa var samazināt triglicerīdu līmeni serumā un kopējo holesterīnu. Kāmjus baroja ar 5% miežu stādiem. Pēc 4 nedēļām kopējā holesterīna, triglicerīdu un 2DL-C koncentrācija serumā samazinājās. Pēc 4 nedēļu testēšanas ar cilvēkiem (60 vīriešiem) tas var ievērojami samazināt kopējo holesterīna līmeni serumā, aizkavēt 2DL oksidāciju, samazināt seruma peroksīda lipīdus un palielināt SOD aktivitāti.

2. Antioksidants spēcīgi skūst brīvos radikāļus un paliek skaists. Salīdzinot ar α-tokoferolu un BHT, triju cilvēku kopējais anti-brīvo radikāļu attīrīšanas spēja ir 12,95 vienības kviešu sēklu sulas, BHT ir 2,95 un α-tokoferols ir 1,78, kas norāda, ka kviešu sēklu sulas kopējā antioksidanta spēja ir 4,9 reizes lielāks nekā BHT. 7,2 reizes lielāks par α-tokoferolu. Miežu stādos esošie SOD fermenti uzplauka labvēlīgajai kuņģa-zarnu trakta florai, un slikta elpa un ķermeņa smaka dabiski izzudīs. Miežu mīkstās sēklas pulvera adsorbcijas spēja absorbē tādus kancerogēnus kā amonjaks, aura un aflatoksīns, amonjaka nitrīts un policikliskie aromātiskie ogļūdeņraži, kurus cilvēka ķermenis metabolizē, un izvada tos, tādējādi uzlabojot sejas pūtītes, pūtītes, raupju ādu, elastība, pigmentācija un citas parādības. Tā lielā daudzuma antioksidantu enzīmu un uztura šķiedras detoksikācijas iedarbība var aizsargāt aknas, aizsargāt aknas un novērst hepatītu. Tajā pašā laikā zarnu metabolīti palielinās apjomā, maigumā un samazina blīvumu, veicina zarnu peristaltiku un uzlabo tādas problēmas kā sausa izkārnījumos un aizcietējumi.

3. Remontējiet DNS, aizsargājiet pret radiāciju un aizsargājiet šūnas. Kalifornijas Universitātes eksperimenti parādīja, ka miežu sulā esošās glikoproteīnu centra lielmolekulārā viela P4DI tiek ievadīta peļu sēklinieku spermatocītos. Pēc tam rentgenstari tika izmantoti, lai apstarotu bojāto šūnu DNS. Tā rezultātā ar P4DI ievadīto peļu bojātā DNS tika salabota 3 reizes ātrāk nekā kontroles peles.

4. Atbrīvojieties no stresa un uzturieties tuvu veselībai. Tas satur lielu daudzumu C vitamīna, β-karotīna un antioksidantu enzīmu. Ilgstošs patēriņš var uzlabot skābo sastāvu, attīrīt asinis un veicināt metabolismu. Tas var pastiprināt ķermeņa anti-infekciju, antibakteriālo, pretsāpju un citu iedarbību. Ilgstošs patēriņš var alkalizēt asinis un urīnu. , Palieliniet urīnskābes izdalīšanos, tādējādi efektīvi samazinot podagras sākšanos. Minerāli, piemēram, kālijs, magnijs un kalcijs, var mazināt stresu, atdalīties no veselības stāvokļa un aizkavēt vai uzlabot menopauzi.