Mājas > Zināšanas > Saturs

Granātābolu pūdera priekšrocības

Dec 01, 2017

Granātābolu mizas ekstraktu pulveris var tikt pagatavots kapsulās, džemperī un granulās kā veselīgu pārtiku. Granātābolu mizas ekstraktu pulveris var tikt pagatavots kapsulās, džemperī un granulās kā veselīgu pārtiku. Granātābolu ekstrakts, kam ir laba šķīdība ūdenī, kā arī šķīduma pārredzamība un spožuma krāsa, dzērienā ir plaši pievienots kā funkcionāls saturs.

Kā granulu granātābolu sulu var pievienot pārtikai kā aromatizētāju vai to var sajaukt ar ūdeni un piedzēries. Kaut arī apstrādes laikā var zaudēt dažas uzturvielas, proti, C vitamīnu. Tomēr granātābolu pūdera antioksidantu saturs ir līdzīgs svaigas granātābolu sulas saturam.

Bagātināts ar antioksidantiem

Granātāboli ir bagāti ar polifenoliem, proti, elagitanīniem, kas ir dabiski antioksidanti. Ellagitanīni granātāboli ir tikpat efektīvi pulverveida veidā kā sulas veidā. Antioksidanti pasargā ķermeni no brīvajiem radikāļiem un toksīniem.

Sirds veselības ieguvumi

Granātābolu antioksidantiem ir arī labs pretiekaisuma efekts, kas var palīdzēt samazināt simptomus cilvēkiem ar hipertensiju un sirds slimībām.

Regulē cukura līmeni asinīs

Zinātnieki atklāja, ka granātābolu sulas antioksidanta spējas var palīdzēt saglabāt cukura līmeni asinīs cukura līmeni tukšā dūšā, kā arī uzlabot cukura diabēta slimnieku vispārējo asiņu lipīdu saturu.

Pomegranate Powder.jpg

http://www.fortop-food.com/powder/fruit-powder/granate-powder-for-health.html