Mājas > Zināšanas > Saturs

Ieguvumi no Asparagus

Mar 28, 2018

Sparģeļi ir garšīgi un aromātiski aromāts. Diētisko šķiedrvielu ir mīksti un garšīgi. Tas var palielināt apetīti un palīdz gremošanu. Rietumos, sparģeļi ir pazīstama kā "vienu no desmit slaveni traukus" un augstas kvalitātes un dārgi dārzenis.

Mūsdienu uztura analīzi, sparģeļu olbaltumvielu sastāvs ir visu veidu cilvēka organismam nepieciešamo aminoskābju satura daļu, ir lietderīgi, ir vairāk selēns, molibdēns, magnija, mangāna un citu mikroelementu neorganiskās sāls elementi, satur arī lielu skaitu asparagīns kā galvenais saturošais Non slāpekli saturošām vielām un asparagīnskābe.

Dažiem iedarbība ir regulārs patēriņš no sirds slimības, augsts asinsspiediens, sirds ritma, nogurums, tūska, cistīts, Dizūrija un citām slimībām. Tajā pašā laikā, sparģeļi ir labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu slimības, nefrīts, žultsakmeņi, aterosklerozes un aptaukošanās un aknu disfunkcija.

Tajā pašā laikā sparģeļu satur vairāk vitamīnu un mikroelementu nekā parastā dārzeņu. Dietologi un veģetārieši uzskata par veselīgu pārtiku un visaptverošu pretvēža pārtiku. Sparģeļu ārstēt limfoīdo, urīnpūšļa, plaušu un nieru akmeņiem un ādas vēzi ir lielisks efekts. Par citu vēzi, balto asins utt., ir arī labs efekts.

Starptautiskās asociācijas vēža pacientiem pētniecības uzskata, ka sparģeļus var normalizēt šūnu augšanu un novērst vēža šūnu izplatīšanos. Vēža slimības ārstēšanai adjuvanta jānodrošina ikdienas uzturam ir efektīva.

canned asparagus.jpg