Mājas > Zināšanas > Saturs

Sarkano aveņu pulvera ekstrakta priekšrocības

Dec 07, 2017

Ir daudz priekšrocību, lai regulāri lietotu sarkano aveņu ekstraktu. Ekstrakts no sarkanām avenēm nodrošina ļoti koncentrētu bioloģiski aktīvo sastāvdaļu avotu, kas atrodas sarkanās avenēs.

 

Tiek uzskatīts, ka sarkanās avenes ir dzimtas Eiropā, bet tagad tiek audzētas visā pasaulē. Sarkanās avenes ir visvairāk zināms eļagīnskābes avots, kas ir spēcīgs polifenola antioksidants. Sarkanās avenes satur arī dažādus citus flavonoīdus.

Red-Raspberry-Juice-Powder-Raspberry-Freeze-Dried.jpg

Priekšrocības no sarkanās aveņu ekstrakta:

Red Avīze Benefit 1: pretmikrobu iedarbību.

Ellagīnskābe ir spēcīgi ietekmējusi baktēriju iznīcināšanu in vitro. Tas nozīmē, ka tam var būt labvēlīga ietekme arī baktēriju iznīcināšanā in vivo (organismā).

 

Red Avīze Benefit 2: novērš oksidatīvo DNS bojājumus

Tā kā DNS bojājumi ir vēža veidošanās priekšnoteikums organismā, savienojumi, kas samazina šo bojājumu, arī var samazināt vēža risku. Tiek uzskatīts, ka ellagīnskābe palielina arī DNS atjaunošanu šūnās.

 

Red Avīze Benefit 3: inhiits vēža šūnu proliferāciju un audzēju veidošanos.

 

Pētījumā, kas publicēts 2007. gadā "Phytochemistry", atklāja, ka sarkano aveņu ekstrakts var kavēt vēža šūnu proliferāciju.

 

Citā pētījumā, kas publicēts "Vēža profilakses pētījumos" 2010. gadā, konstatēts, ka papildinājums ar sarkano aveņu ekstraktu var nomākt krūts vēža izplatību, apjomu un daudzveidību. Tas var arī nomākt fermentus, kas saistīti ar agrīnās fāzes karcinogēni.

Pētījumi arī parādīja, ka eļagīnskābe var izraisīt cilvēka leikēmijas šūnu apoptozi (šūnu nāvi).

 

Red Avīze Benefit 4: Ir spēcīgs pretiekaisuma iedarbība.

 

Pētnieki San Diego medicīnas centrā ir noskaidrojuši, ka efagurskābe ir spēcīga pretiekaisuma iedarbība žurkām. Jāveic vairāk pētījumu, jo īpaši ar cilvēkiem, taču šie rezultāti ir pozitīvi.

 

Red Avīze Benefit 5: Samazina aterosklerozes attīstību un sirds slimību risku.

 

Šķiet, ka Ellagīnskābes spēja inhibēt ZBL holesterīna oksidēšanu un uzņemšanu asinsvadu endoteliālajā sieniņā. Šis mehānisms ir daļa no aterosklerozes procesa (artēriju sieniņu sabiezēšana) un izraisa sirds slimības.

 

Tāpēc, papildinot ar sarkano aveņu ekstraktu, var būtiski samazināt sirds slimību risku.

 

Sarkanās avenes pabalsts 6: var palīdzēt saglabāt cukura līmeni asinīs un izmainīt augstu asinsspiedienu.

 

Pētnieki Brazīlijā ir atklājuši, ka ogļhidrātu skābe izraisa labu potenciālu augsta cukura koncentrācijas asinīs un augsta asinsspiediena, kas saistīts ar 2. tipa cukura diabētu, pārvaldīšanai. Jāturpina pētniecība, bet šajā posmā tas ir daudzsološs.

 

Red Avīze Benefit 7: var samazināt aknu bojājumus

 

Pētnieki Korejā ir atklājuši, ka eglagona skābe var mazināt aknu bojājumus, kavējot aknu šūnu mitohondriju ("šūnu" mašīntelpas ") reaktīvo skābekļa sugu ražošanu.

 

Rezultāti liecina par spēcīgām antioksidējošām eļagīnskābes īpašībām.

 

Kopumā pastāv tik daudz priekšrocību, kā regulāri izmantot ekstraktu no sarkanām avenēm, kas padara to par vērtīgu papildinājumu, lai pievienotu diētu.