Mājas > Zināšanas > Saturs

Zemeņu stādīšana Guide radīt ciema kļūt bagātam

Mar 05, 2016

"Songyuan zemnieku draugi zina heerqile Cun sezonā zemeņu, kas ne tikai ļauj sabiedrības locekļiem augļu kūkas un svaigi sagrieztas zemenes ēst un ļaut vietējiem iedzīvotājiem dzīvoja salda dzīve, es redzēt filmu ekonomiku raksturlielumiem, atšķirīgu jāuztraucas par pelnīt naudu." Ningjiang rajons, songyuan pilsēta, Jilin province, Mao Zhen Jiang Jia ciema iedzīvotājs Sun Xinghong prātoja. Pagājušajā gadā, Sun Xinghong ieviesa lielas salds šķirņu zemenēm, kaut arī pirmajā gadā izmēģinājumu, viņš ir pārliecināts.

Zemeņu siltumnīcefekta Sun Xinghong, rada spilgtu ainu, lielu zemeņu stādus aug spēcīga, zaļš augi starp gudrs un delikāts un konkursa augļus. Gan ejas pusēs stādīt arī persiku, Sun Xinghong un viņa partneris Wang Chunfeng novērota zemenes izaugsmes.

Heiyou tu mulča, kaitēkļu kontroles instrumenti, instrumentu, lai mērītu temperatūru, bišu saimes kaktā, ir medus bites, kas atsauktos žurnālistu interesi, kaut arī tas ietvēra zemeņu stādi ir tik spēcīgas, kur daudz ceļu.

Wang Chunfeng no Dandong city, Liaoning province ir zemeņu šķirņu ieviešana. Viņš stāstīja reportieriem, ka katru dienu pusdienlaikā, temperatūra tuvu 30 grādiem pēc Celsija, siltumnīcas, ir piemērota audzēšanai zemenes. Tikmēr, siltumnīcas ir aprīkots ar lodziņu bišu par zemeņu stādus no dabiskā apputeksnēšana, nav pesticīdu, organisko mēslojumu, tāpēc zemeņu audzēšanas out augstu salduma garša laba, spilgtas krāsas. Turklāt pirms stādīšanas, pēc iedarbības uz augsta temperatūra iekšpusē zemi, lai nogalinātu kaitīgas baktērijas, ir ļoti labvēlīga zemeņu audzēšanu.