Mājas > Zināšanas > Saturs

PU Erh tējas priekšrocības

Nov 01, 2018
Organic Black Tea

Pu'er tēja ir daudzas funkcijas, piemēram, samazinot asins tauku, zaudēt svaru, kavējot baktērijas un palīdzot gremošanu, sasilšana kuņģī, ražo šķidrumu, slāpē slāpes, vienkārša un detoksikācijas. Tas var skaidrs kuņģa un stimulē ķermeņa likvidēt gremošanu un flegma, paģirām un detoksikācijas, diurētiķis un aukstumu, kliedējot atbrīvot klepus un flegma un zemāks holesterīna.

1. samazināt tauku, samazināt asinsspiedienu un pretoties aterosklerozes. Ilgtermiņa patēriņaPu'er tējavar samazināt holesterīna un glicerīns, tāpēc ilgtermiņa dzeramo Pu'er tēja ir funkcija no aptaukošanās ārstēšanai. Pu'er dzeramā tējas var izraisīt Fizioloģiskie efekti, piemēram, vasodilation, samazināta asins spiediens, lēnu sirdsdarbību un samazināta asins plūsma galvas smadzenēs un labas ārstnieciskas iedarbības uz pacientiem ar hipertensiju un smadzeņu aterosklerozes.


.2. Kuņģa un vēdera aizsardzībai. Piemērotā koncentrācijā, vienkāršā Pu'er tējas dzeršana ne stimulē kuņģa. Pu'er tējas lapiņas, gluda un samtaina nonāk kuņģī virsmas un ievēro virsmas kuņģi, kas ir izdevīga aizsargslāni uz vēdera. Tai ir nozīme barojot kuņģi un aizsargā kuņģi.


3. pretiekaisuma, baktericīdas un dziedinošs. Medicīnas pētījumiem un klīniskie izmēģinājumi izrādījušies Yunnan Pu'er tēja ir antibakteriāla iedarbība un sulas tēja tiek pasniegtas 10 reizes dienā, ko var ārstēt bakteriālā dizentērija, kas tieši saistītas ar bagāts tējas polifenoli, Yunnan lielo lapu tēja.


4. anti-novecošanās. Catechins tēja ir anti - novecošanās sekas. Catechins ietverto Yunnan lielo lapu tēja ir augstākas nekā citas tējas šķirnes un anti-novecošanās sekas ir labāka nekā citas tējas. Bagāts tējas polifenoli palīdzētu ādai pretoties novecošanās.


5. Pu'er tēju var slāpes, atdzist off, iņ, un caureju. Pu'er tēju var regulēt kuņģa-zarnu trakta, kuņģa-zarnu trakta normālu funkciju atjaunošanu un novērst pinnes un aizcietējumi izraisa sliktu elpu.