Mājas > Zināšanas > Saturs

Pu'er tējas fiziskie apstākļi

Nov 12, 2018
Pu Erh Tea

Pu'er tējas fiziskie apstākļi

1. Cirkulējošais gaiss. Cirkulējošā gaisā ir vairāk skābekļa, kas veicina dažu tējas mikroorganismu izplatīšanos, tāpēc tas var paātrināt tējas maiņu, bet nevar uzkarināt Pu'er tēju uz balkona. Ir jābūt mēreni cirkulētam gaisam, bet ne gaisam. Turklāt apkārtējai videi nevajadzētu būt smaržai, pretējā gadījumā tēja būs garša. Tāpēc to nedrīkst novietot virtuvē vai citā vidē, kur ir dzīves smarža vai rūpnieciska smarža.


2. Pastāvīga temperatūra. Pu'er tējas temperatūrai nevajadzētu būt pārāk augstai vai pārāk zemai, temperatūrai jābūt balstītai uz vietējo vidi, nav nepieciešams mākslīgi radīt temperatūru, normāla iekštelpu temperatūra var būt, vislabāk ir uzturēt 20 līdz 30 grādus pēc Celsija. daudzus gadus, pārāk augsta temperatūra paātrinās tējas rūgšanu. Salīdzinoši, izmaiņas Pu'er tējas pavasarī, vasarā un rudenī mainīsies ātrāk nekā ziemā. Ikreiz, kad Pu'er tēja nav pakļauta saulei, tas ir labāk ēnā.


3. Mērens mitrums. Laba Pu'er tēja tiek uzglabāta sausā uzglabāšanā. Sausā uzglabāšana nozīmē uzglabāšanu sausā vidē. Pārāk sausa vide padara Pu'er tējas novecošanu lēnu, tāpēc ir jābūt nedaudz mitrumam. Žāvētā vidē novietojiet nelielu glāzi ūdens pie tējas lapas, lai palielinātu gaisa mitrumu. Tomēr pārāk mitra vide var izraisīt ātras Pu'er tējas izmaiņas. Šī pārmaiņa bieži ir „pelējums” un padara tēju nederīgu dzeršanai. Mitrums ir jākontrolē cilvēkiem. Gada vidējam mitrumam nevajadzētu pārsniegt 75%. Sakarā ar silto jūras klimatu piekrastē, lietus sezonā mitrums būs lielāks par 75%. Tāpēc ir nepieciešams pievērst uzmanību savlaicīgai logu ventilācijai un mitrumam.