Mājas > Zināšanas > Saturs

Persiku pūderis

Feb 26, 2018

Persiki bagāts ar ogļhidrātiem, svarīgām vielām, kas veido ķermeni; Siltuma uzglabāšana un piegāde; Enerģija, kas nepieciešama, lai uzturētu smadzeņu darbību; Tauku vielmaiņas regulēšana; Barības šķiedrvielu nodrošināšana; Olbaltumvielu taupīšana; Detoksikācija; Zarnu funkcijas uzlabošana. Bagātināts ar vitamīnu C, Victoria c ir aizsargājama zobu veselība, aterosklerozes novēršana, brīvo radikāļu mazināšanas vēža profilakse, šūnu aizsardzība, detoksikācija, aknu aizsardzība, imunitātes uzlabošana, ārkārtas reaģēšanas spēja.

Persiku pulverim ir daudz priekšrocību cilvēka ķermenim:

1, Yin toniks: komplementa izšķiešana, labas gāzes būtība, plaušas un nieres, plaušās un nierēs. Piemērots hroniskām slimībām un trūkumiem vai trauslām.

2, Slāpes dzesētājs: karstums sausai, atsvaidzinošu komfortu. Piemērots sausai mutei, sausām acīm, pārdomātam, miega trūkumam, pārāk daudz pļāpa.

3, asins stāze: veicina ķermeņa qi un asinsvadi, atbilstošu asins staza ārstēšanu.

4, Aizcietējums: Jūs varat ieeļļot zarnu, stimulēt defekāciju.

5, menstruācijas: lai mazinātu dismenoreju vai menstruāciju muguras sāpes.

6, Astma: samazina elpošanas centra uzbudināmību, tāpēc elpošanas kustība mēdz būt klusa un pretvēža un astmas loma.

7, citi efekti: ar Yin, Sheng Jin, Runzao Huoxue efektu; vasaras slāpēšanas pazīmes, aizcietējums, dismenoreja, astēnijas klepus, sāpes rētas, nakts izstarošana, spontānā svīšana, nakts svīšana, embolija.