Mājas > Zināšanas > Saturs

Persiku Gum

Mar 13, 2018

Persiku Gum ir sula, kas tika izdalīta no Persiku koka mizas. Tā ir pazīstama ar izdevīgām īpašībām, uzlabojot dažādus ādas apstākļus. Kopīgi sagatavoti atspirdzinoši deserti, parasti tas nav garšīgs ar želatīna bouncy struktūru, kas līdzīga kārotajam Putnu ligzdam.

uzturēt skaistumu un saglabāt jauniešus, barojot ņinu un mitrinot plaušās. Persiku sveķi sastāv galvenokārt no galaktozes, ramnozes, α-glikuronskābes, ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu. Tai ir tādas funkcijas kā siltuma dzēšana, iztukšošana, pret novecošanu, pret novecošanu un zarnām. Persiku gumija ir tradicionālā ķīniešu medicīna senos laikos, ko izmanto, lai ārstētu Shilin, Xuelin, dizentērijas. Šodien Peach Gum ir līdzīga uzturēšanas ietekme kā putna ligzda, un tas ir arī atjaunojošs ādas kopšanas līdzeklis.

Peach gum.jpg

Peach Gum norādījumi

Uzkarsējiet 30 g persiku gumiju (kalpo 4-5) 2 naktīs vai vismaz 12 stundas, līdz tas ir mīksts. Tagad piemaisījumi būtu jānogriež apakšā, izmantojot sietu, lai mazgātu rehidrātu sveķus. Persiku gumiju tagad var divkāršot vārīt aptuveni 2 stundas ar sastāvdaļām, piemēram, Lotus sēklas, baltie sēni, sarkanās dienas un ķīniešu bumbieru.


Paziņojums par ēst persiku gumiju

Grūtnieces, bērni, kas jaunāki par diviem gadiem, nevar ņemt persiku smaganu, nevar uzņemt persiku smaganu. Menstruālā periodā sievietes ņem persiku smaganu pēc viņu individuālā fiziskā stāvokļa.