Mājas > Zināšanas > Saturs

Sīpolu ekstrakts palīdz pretrastu

Nov 24, 2017

Kad āda kļūst bojāta, var veidoties lieko kolagēna šķiedras, kas var radīt neregulāru struktūru - radot rētu. Ir vairāki mājas aizsardzības līdzekļi un dabiskie produkti, kas tiek pārdoti, lai novērstu rētu veidošanos un samazinātu veco rētu parādīšanos. Tālāk ir apskatīts viens no populārākajiem līdzekļiem - Onion ekstrakts.

Sīpols vai Allium cepa ir sastāvdaļa vienā no populārākajiem rētu gēliem, kas atrodami aptiekās. Ir konstatēts, ka sīpolu ekstraktam piemīt pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības un tas regulē kolagēna veidošanos. Lai mazinātu šo rētu redzamību, var būt lietderīgi izmantot pūtītes krēmu, kas satur sīpolu ekstraktu.

Kad pirmo reizi veidojas pūtītes rēta, liekie daudzumi kolagēna šķiedras var bīstami nokļūt rēta zonā. Tas var radīt rētu, kas tiek pacelts virs ādas vai ir izturīgs. Lai samazinātu rētas izskatu, ir lietderīgi samazināt šo šķiedru daudzumu, lai izjustu vismazāk iespējamo kaitējumu ādai. Sīpolu ekstrakts ir saistīts ar kolagēna ražošanas inhibēšanu.

Ne visi pūtītes rētas ir izveidotas virs ādas - daži var kļūt par apakšveļas formu un zemāki nekā āda. Šajos gadījumos var tikt izmantoti sīpolu ekstrakta krēmi, piemēram, Mederma, lai stimulētu kolagēna veidošanos. Lai gan nekontrolēta kolagēna attīstība kaitē rētai, kad kolagēns tiek mudināts augt vairāk kontrolētā veidā, tas var padarīt ādu par vis elastīgāku un elastīgāku, kas var uzlabot pūtītes rētas, kas ir zemākas par pašu ādu.