Mājas > Zināšanas > Saturs

Hermētiskas šitakes sēņu uzturvērtības analīze

Jan 10, 2018

Hermetic Šitakē sēne ir augsts olbaltumvielu saturs, zems tauku saturs, polisaharīdi, dažādas aminoskābes un vitamīnu sēņu pārtika.


1. Lai uzlabotu ķermeņa imūno funkciju: Lentināns var palielināt peļu peritoneālo makrofāgu fagocītu funkciju, bet arī veicina T limfocītu veidošanos un palielina T-limfocītu citotoksisko aktivitāti.

⒉ anti-aging: Hermetisk Shiitake Sēņu ūdens ekstrakts par ūdeņraža peroksīda lomu ūdeņraža peroksīda ūdeņos organismā ir zināmā mērā izšķīdušā .

⒊ pretvēža vēzi: hermētisks šitakes sēnes pārklāj daļu no divšķautņainās struktūras, kas satur ribonukleīnskābi, cilvēka ķermenī, būs interferona pretvēža iedarbība.

⒋ pazemināts asinsspiediens, tauku līmenis asinīs, holesterīns: Hermetisk šitakē Sēņu sastāvā ir purīns, holīns, tirozīns, oksidāze un noteiktas nukleīnskābes vielas, var pazemināties asinsspiediens, holesterīns, lipīdu līmeni pazeminošs efekts, bet arī novērst aterosklerozi, cirozi un citas slimības .

5.Hermetisk Šiitake Hermētisks šitakē sēnes ir arī diabēts, tuberkuloze, infekciozais hepatīts, neirīts un cits terapeitiskais efekts, bet arī gremošanas traucējumi, aizcietējums utt. Sēņu uztura saturs īsumā.