Mājas > Zināšanas > Saturs

Longan terapeitiskā iedarbība

Jan 05, 2018

1. Pielāgojiet vitalitāti un barojiet asinis , uzlabojiet atmiņu. Longan bagāts ar glikozi, saharozi un olbaltumvielām, dzelzs saturs ir lielāks, var uzlabot siltumu, uztura bagātinātājus, bet arī veicina hemoglobīna reģenerāciju asinīs. Eksperimentālā pētījumā konstatēts, ka Longan miesa papildus ķermenim ir tonizējoša iedarbība, smadzeņu šūnas ir īpaši izdevīgas, var uzlabot atmiņu, novērš nogurumu.

longan.jpg

2. S edate . Longan satur daudz dzelzs, kālija un citu elementu, var veicināt hemoglobīna reģenerāciju, lai ārstētu sirdsklauves, ko izraisa anēmija, sirdsklauves, bezmiegs, aizmirstība. Longan ar niacīnu līdz 2,5 mg (uz 100 gramiem) var lietot niacīna deficītu, ko izraisa dermatīts, caureja, demenci un pat psihiskus traucējumus.


3. Antibakteriāli inhibē vēža šūnas. Eksperimenti ar dzīvniekiem liecina, ka ilgtermiņa JTC-26 audzēja nomākuma ātrums vairāk nekā 90% vēža šūnu ir zināms inhibējošs efekts. Klīniskie vēža pacienti ar ilgstošu neapstrādātu ekstraktu, simptomi ir uzlabojušies par 90%, dzīves ilgums palielinās par apmēram 80%. Turklāt ilgtermiņa applūšanas līdzeklis (1: 2) Ardipus officinalis inhibīcijas mēģenē.