Mājas > Zināšanas > Saturs

Citronu augļu pulvera terapeitiskā iedarbība

Feb 24, 2018

Citroni ir kopīgs auglis, kas pazīstams arī kā citronu augļi, citrona, mātītes uc, mēs bieži lietojam citronu dzērienus, citronu bagāts ar C vitamīnu, bagātināts ar uzturvielām, un terapeitiskā efektivitāte ir ļoti spēcīga, šeit mēs nākam Pastāstiet mums par citrona terapeitiskā iedarbība.

1.Izstrādājiet kā ēstgribu

Citronu miza ir bagāta ar aromātiskām gaistošām sastāvdaļām, var mazināt krampjus, uzkodas Xingpi. Vasaras karstums slapjš smagāks, daudzi cilvēki Shenpi nogurums, ilgas stundas pēc darba vai pētījuma bieži ir slikta apetīte, dzēriens glāzi citrona mērcēts, atspirdzinoša skābu garšu padara cilvēkus elpas, bet arī var atvērt ēstgribu.

2. Paaugstina asins plūsmu un asinsriti

Citroni ir bagāti ar C vitamīnu un P vitamīnu, var uzlabot asinsvadu elastību un stingrību, var novērst un ārstēt hipertensijas un miokarda infarkta simptomus. Pēdējos gados ārvalstu pētījumos tika arī konstatēts, ka citronu satur līdzīgu insulīna sastāvu, var samazināt cukura līmeni asinīs patoloģiski.

3.Siltuma izdalīšana un atslāņošanās

Citronu var arī krēpas. Citronu mizas atzarošanas efekts ir arī spēcīgāks par citrusaugļiem. Karsts un mitrs vasaras laiks, ja uztura laikā netiek pievērsta uzmanība ķermeņa iekšējai un ārējai mitruma laika klimata savstarpējai induktivitātei, mitrā duļķainā stāze var radīt krēpu. Tāpēc vasaras flegma, diskomforta sajūta kaklā, citronu sulas siltais ūdens un neliels daudzums sāls, kakla uzkrāšanās no flegma gludas klepus.

4.antisepsis un pretiekaisums

Citronu bagāta ar C vitamīnu, cilvēka ķermeņa lomu kā dabiskas antibiotikas, ar antibakteriālu pretiekaisumu, uzlabo cilvēka imunitāti un daudzus citus efektus, parasti organisma uzturēšanai var dzert daudz karstu limonādi.

5.Anti-novecošanās inhibējoša pigmentācija

Citronu satur vitamīnu B1. B2 vitamīns. C vitamīns un citas uzturvielas, bet arī bagātīgas ar organiskām skābēm, citronskābi, citronu ir ļoti sārmains pārtikas produkts, tam piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība, lai veicinātu ādas vielmaiņu, anti-novecošanās un inhibē pigmentāciju un tik ļoti efektīva.