Mājas > Zināšanas > Saturs

Jiangsu plāno aizliegt mazo semināru, kas ražo piena produktus, konservētu pārtikas

Mar 05, 2016

Kopsavilkums: Jiangsu pārtikas un mazo semināru un pārtikas pārdevēji vadības rīkojumu (projekts) joma mazajiem pārtikas semināri un kreditoram ir stingri regulēta un aizliegto pārtiku maziem semināri ražo piena produkti, konservēti produkti, veselības aprūpes produkti un tā tālāk.

Jiangsu pārtikas un mazo semināru un pārtikas pārdevēji pārvaldības regulējums (projekts) (turpmāk tekstā-"projekts"), mazajiem pārtikas semināri un kreditora darbības joma bija stingri regulēta, aizliegto pārtikas mazo semināru ražo piena produkti, konservēti produkti, veselības produktiem, un tā tālāk.

Skaidrs, uz pārtikas pārstrādi pārtikas maza darbnīca ražošanas projektu īsteno direktorija pārvaldības, maza darbnīca aizliegumu pārtikas ražošanu, apstrādi pēc 5 klases produkti: piena un konservēti produkti, pārtikas; tikai ar vienkāršu saplūšanas procesā ražošana vīna veidam; vienīgi par mātes grūtniecības un mazuli, un vecākiem cilvēkiem un pacientiem, īpašas pūļa galveno papildu pārtiku; apgalvoja īpašās veselības aizsardzības funkcijas pārtikas; valsts un Province piedāvā citiem pārtikas ražošanas aizliegumu.

Skaidri, bet vietējiem iedzīvotājiem valdības vai iepriekš county līmenī tirgus uzraudzības un vadības departaments (pārtikas un zāļu uzraudzības un vadības struktūrvienībām) izveido nelielu pārtikas semināri un pārtikas pārdevēji kredīta ieraksti un paziņots sabiedrībai regulāri. Pārtraukšanas noteikumi tiks piespriests naudas sods vismaz 50 Yuan, ne vairāk kā 10 reizes, naudas sodu vai rīkojums apturēt līdz sodam reģistrācijas apliecības anulēšanu. Pārtikas semināra reģistrācijas sertifikāts ir atsaukts, atbildīgā persona un tieši atbildīgā persona piecu gadu laikā no dienas, kad pieņemts lēmums ne nodarbojas, ar mazo pārtikas ražošana pārtikas pārstrādes darbībām.