Mājas > Zināšanas > Saturs

Tējas tējas pulveris: ērta un laba garša

Dec 01, 2017

Šobrīd vairāk cilvēku dzer tēju, taču ne visiem ir laiks, lai uzkarsētu tēju no tukšām tējas lapām. Tējas tējas pulveris ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas baudīt tēju, bet kuriem nav laika tējas pagatavošanai. Tas ir ideāli piemērots ledus tējai, jo tai nav nepieciešams verdošs ūdens.

Instant tējas granulas tiek izgatavotas, izmantojot zemu spiedienu, lai iegūtu šķidrumu no svaigām tējas lapām. Pēc tam šķidrumu sasaldē, veidojot pulveri. Veicot zaļās tējas pulveri, tējas vai karstu ūdeni izmanto, lai iegūtu tējas barības vielas. Ekstrakts koncentrējas zemā spiedienā un žāvē līdz pulverim, sasaldējot, izsmidzinot vai vakuumā.

Turklāt šiem produktiem bieži nāk ar pievienotu garšu, piemēram, citronu, aveņu vai medu. Tie var būt saldināti vai nesaldināti. Kas padara to ērtu un labu garšu.

Tūlītējo dzērienu apelācijas daļa ir jau gatavā dzēriena lietošanas ērtums. Instant tēja var būt veselīgāka izvēle nekā daudzi citi dzērieni. Tomēr tas pales salīdzinājumā ar svaigi pagatavotu tēju. Tomēr, ja kāds nespēj uztvert gatavotu zaļo tēju, instant var būt veselīga alternatīva, kamēr zīmols tiek izvēlēts bez saldinātājiem un ķīmiskām piedevām.

instand black tea powder.jpg