Mājas > Zināšanas > Saturs

Tūlītēju zaļās tējas pulveris

Nov 22, 2017

Ieviešot tūlītēju zaļās tējas pulveris

Izvēloties tvaicēti tējas apgrauzdētas tēju un cep tēju no Zhejiang, Fujian un Guangxi kā izejvielu. Tas ir izgatavots pēc ekstrakcijas zemā temperatūrā procesā pastāvīgi smarža, reversās osmozes koncentrācija un spray žāvēts ar zemas temperatūras ar moderno tehnoloģiju starpniecību. To var saglabāt tēju īpašu vāju aromātu un svaigu garšu. Tagad mūsu uzņēmums var radīt dažādu veidu tējas, piemēram, tūlītējo tvaicēti tēju, tūlītējās apgrauzdētas tēja, oolong, atbilstoši klientu vajadzībām dzert ledus tēju un tīra tēju dzert.

 Instant Green Tea Powder.jpg

Lietojumprogrammas apgabals Instant zaļās tējas pulveris

1. to var piemērot dzērienu PET pudeles, lai veiktu dažādas tējas dzērieni, ledus tējas dzērieni un augļu sulas dzērieni. Pieplūdums ir 0,2-0,4 % tējas dzērieni un 0.15-0.3 % ledus tējas dzērieni atbilstoši dažādām gaumēm.

2. to var lietot cieto tējas dzērienu pulveriem, piemēram, piena dzērieniem, citronu tēja, ābolu tēja, persiku tēja un tā tālāk. Pieplūdums ir 5,0-10,0 % saskaņā ar dažādām gaumēm.

3. to var lietot tējas aromāts kā mēness kūka ar tējas garšu pārtikaskonfektes ar tējas garšu, cepumi ar tējas aromāts, saldējums ar tējas aromāts un košļājamā gumija ar tējas aromāts. Pieplūdums ir 5,0-10,0 % saskaņā ar dažādām gaumēm.

4. to var lietot veselīgu tēju, sajauc ar dažiem veselīgu ķīniešu medicīna, piemēram, sausserdis, Krizantēmas, gen-seng un tā tālāk, lai tas kļūtu veselīgu tēju. Pieplūdums ir 5,0-10,0 % saskaņā ar dažādām gaumēm.

Iepakojums: Iepakota papīra cilindrs ar Krafta somas iekšējo ar vakuuma

Neto svars: 20kg vai 25kg/drum