Mājas > Zināšanas > Saturs

Tūlītēju melnās tējas pulveris

Nov 22, 2017

Ievads Tūlītēju melnās tējas pulveris

Izvēloties Dianhong un Qihong kā galvenā izejviela, tas, ko mūsu precizēt īpašu tehnoloģiju. Produkts var pilnīgi izkausēt 0 c ūdens tāpēc, ka tas var glabāt speciālās rakstzīmes, Dianhong vai Qihong. Daļa produktu, kas var būt kausējumu perfekti PH3 un skābes ūdens zem 5 Celsija, kas ir piemērotas, lai ražotu cietā ledus tējas. Mūsu kompānija var radīt dažāda veida melno tēju, lai apmierinātu klientu vajadzības pēc ledus tējas dzērieni, piena dzērieni, tējas dzērieni, cietu tējas dzērieni un tiek tieši piedzēries. Tajā pašā laikā mēs varam ražot veida tējas, kas klientiem ir nepieciešams.

 Instant Black Tea Powder.png

Lietojumprogrammas apgabals tūlītēju melnās tējas pulveris

1. to var piemērot dzērienu PET pudeles, lai veiktu dažādas tējas dzērieni, ledus tējas dzērieni un augļu sulas dzērieni. Pieplūdums ir 0,2-0,4 % tējas dzērieni un 0.15-0.3 % ledus tējas dzērieni atbilstoši dažādām gaumēm.

2. to var lietot cieto tējas dzērienu pulveriem, piemēram, piena dzērieniem, citronu tēja, ābolu tēja, persiku tēja un tā tālāk. Pieplūdums ir 5,0-10,0 % saskaņā ar dažādām gaumēm.

3. to var lietot tējas aromāts kā mēness kūka ar tējas garšu pārtikaskonfektes ar tējas garšu, cepumi ar tējas aromāts, saldējums ar tējas aromāts un košļājamā gumija ar tējas aromāts. Pieplūdums ir 5,0-10,0 % saskaņā ar dažādām gaumēm.

4. to var lietot veselīgu tēju, sajauc ar dažiem veselīgu ķīniešu medicīna, piemēram, sausserdis, Krizantēmas, gen-seng un tā tālāk, lai tas kļūtu veselīgu tēju. Pieplūdums ir 5,0-10,0 % saskaņā ar dažādām gaumēm.

Iepakojums: Iepakota papīra cilindrs ar Krafta somas iekšējo ar vakuuma

Neto svars: 20kg vai 25kg/drum